KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ČERVEN  2017    

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

1. čtvrtek     PŘÍŠERKY POD HLADINOU     USA 2017  92´  dabing
v 18:00    Režie: Julio Soto Gurpide
Animovaná komedie přináší dobrodružný příběh z dob, kdy je náš svět bez lidí a je jednou velkou louží. V podmořské kolonii žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená pochopitelně třikrát více průšvihů, a ten poslední, ten je opravdu kolosální. Jejich idylickému údolí najednou hrozí úplná zkáza, malí kamrádi proto musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Nakonec objeví nečekané tajemství a dostanou šanci obnovit zašlou slávu oceánů.  
Vstupné 110,-        přístupný

5. pondělí     POLINA     Francie  2016  112´  tit.
v 19:30    Režie: Angelin Preljocaj, Valérie Muller   Hrají: J. Binoche, N. Schneuder, A. Guskov, M. Mirtchev,...
Polina se už jako malá stala žákyní významného učitele klasického tance a přísného perfekcionisty. Ten ji od prvních tanečních kroků směřuje na dráhu klasické ruské baletky. Když se dívka jednoho dne zúčastní představení francouzského souboru moderního výrazového tance, zažije umělecký šok, který ji změní celý její dosavadní život. Tímto okamžikem ukončí vše, v co dosud věřila i o co usilovala a odcestuje do Francie ke slavné choreografce. I přes zarputilost, odhodlání a tvrdou práci se však Polina stále nedokáže prosadit.
Vstupné 100,-        do 12 let nevhodný

7. středa     PIRÁTI Z KARIBIKU: SALAZAROVA POMSTA    USA 2017  120´  tit.
v 19:30    Režie: Joachim R?nning, Espen Sandberg   Hrají: J. Depp, J. Bardem, B. Thwaites, K. Scodelario,...
V dalším pokračování svých fantastických dobrodružství se kapitán Jack, ke kterému se štěstěna zase jednou nemilosrdně obrátila zády, ocitá tváří v tvář bandě smrtících pirátských duchů pod vedením strašlivého kapitána Salazara, kterým se podařilo uniknout z Ďáblova trojúhelníku a jejichž jedinou touhou je připravit o život každého piráta. Jackovou jedinou nadějí na přežití je bájný Poseidonův trojzubec, ale pokud má mít šanci ho nalézt, musí přesvědčit ke spolupráci Carinu Smythovou, geniální a krásnou astronomku...
Vstupné 110,-        přístupný

8. čtvrtek     TEHDY SPOLU    ČR 2017  75´
v 19:30    Režie: Marta Santovjáková Gerlíková, Jiří Novotný   Hrají: E. Balzerová (voiceover), F. Segrado, B. Černotová,...
Poetický příběh vypráví o mladé Židovce Terezce Zágorové, která se na Valašsku ukrývá před hrozbou deportace v období II. světové války. Terezka přijíždí na Valašsko z Plzně ke své tetě. Na vesnici se snaží zapadnout do nového prostředí, poznává tradiční řemesla, tradice, domácí zvířata a také zde prožívá svoji první dětskou lásku.  Avšak tíha válečné doby doléhá i na venkov a dívka si musí dávat pozor, aby její tajemství nikdo neodhalil.
Vstupné 120,-        přístupný

12.pondělí    OCHRÁNCI    Rusko 2017  100´ tit.
v 19:30    Režie: Sarik Andreasjan   Hrají: A. Pampušnyj, S. Madijev, V. Škirando, V.Razběgajev,...
Během studené války dostala tajná vojenská organizace „Patriot" za úkol vytvořit skupinu superhrdinů, kteří budou chránit svou vlast před nadpřirozenou hrozbou. Vědci vybrali čtyři jedince z různých koutů Sovětského svazu a úpravami jejich DNA u nich rozvinuli superschopnosti. Časy se však změnily a hrdinové museli po dlouhá léta žít v utajení. Když se objeví nová hrozba, strašlivější a nebezpečnější, musí se vydat znovu do akce. Ruská odpověď na hollywoodské komiksové velkofilmy...
Vstupné 100,-        do 12 let nevhodný

14.středa     NA MLÉČNÉ DRÁZE     Srbsko, VB, USA, Mexiko  2017  125´  tit.
v 19:30    Režie: Emir Kusturica   Hrají: M. Bellucci, E. Kusturica, S. Trifunović, Z. Cvijanovic,...
V hlučné a divoké komedií s prvky moderní pohádky, vozí Kosťa uprostřed válečné zóny mléko na oslu cestou necestou. Při jedné ze zastávek se seznámí s okouzlující ženou, která se ukrývá uprostřed země nikoho před svým zlověstným nápadníkem. Stačí chvilka a oba k sobě zahoří téměř pohádkovou náklonností. Kusturica natočil emotivní romanci, která je nostalgickým ohlédnutím po předminulé dekádě a okouzluje příběhem o lásce v době, která jí nepřeje.
Vstupné 90,-        do 15 let nepřístupný

15. čtvrtek     PUTOVÁNÍ TUČŇÁKŮ: VOLÁNÍ OCEÁNU    Francie 2017  82´  dabing
v 18:00    Režie: Luc Jacquet
Pozoruhodný příběh malého tučňáka, připravujícího se na svou první cestu k moři. Tak jako každý tučňák, i náš hrdina naslouchá tajemnému volání, které ho vábí na dalekou pouť do neznáma. V zásadních chvílích dospívání jsou mu oporou matka a moudrý otec, který díky svým zkušenostem a autoritě dodává odvahu i dalším členům skupiny a pomáhá jim čelit nástrahám. Dobrodružství, plné překrásných záběrů, roztomilých tučňáčích mláďátek, humoru i napětí, z nejodlehlejších částí naší planety je pohlcující a jedinečný zážitek.
Vstupné 80,-        přístupný

19. pondělí     KRÁL ARTUŠ: LEGENDA O MEČI     VB, USA, 2017  126´  tit.
v 19:30    Režie: Guy Ritchie   Hrají: CH. Hunnam, J. Law, A. Berges-Frisbey, D. Hounsou,...
Když je v Artušově dětství zavražděn jeho otec, zmocní se koruny Artušův strýc Vortigern. Artuš, oloupený o následnické právo prvorozeného syna, vyrůstá v tvrdém prostředí městských uliček a vůbec netuší, kdo ve skutečnosti je. Když se mu ale podaří vytáhnout meč z kamene, obrátí se mu život vzhůru nohama a musí vzít na vědomí svůj skutečný původ. Slavný režisér velmi osobitě a nadčasově vypráví klasický historický příběh formou nové akční fantasy.
Vstupné 120,-        do 12 let nevhodný

21. středa     KRÁL BELGIČANŮ    Belgie, Nizozemsko, Bulharsko 2017  94´  tit.
v 19:30    Režie: Peter Brosens, Jessica Woodworth   Hrají: P. Van den Begin, L. Debay, B. Georis, P. Van Der Houten,...
Král Belgičanů je právě na státní návštěvě v Istanbulu, když se dozví, že se jeho země rozpadla. Musí se okamžitě vrátit domů, aby zachránil své království. Sluneční bouře ale způsobí, že vzdušný prostor je kompletně uzavřen a komunikace nefunguje. S pomocí britského filmaře a tanečnic z bulharského folklórního souboru se králi a jeho doprovodu podaří inkognito utéct přes hranice. Tak začíná odysea napříč Balkánem, během níž král objeví skutečný svět - a své pravé já. Satirická komediální roadmovie.
Vstupné 100,-        přístupný

22. čtvrtek     SMRTIHLAV    FR, USA, UK,  2017  119´  tit.
v 19:30    Režie: Cédric Jimenez   Hrají: J. Clarke, R. Pike, J. O´Connell, J. Reynor,...
Nové, výpravné historické drama s účastí hollywoodských hvězd, které se věnuje velkému českému příběhu druhé světové války – atentátu na Heydricha, jenž se však od většiny předešlých zpracování výrazně liší. Vedle československých parašutistů totiž sleduje i život a vzestup samotného Heydricha. Dva fascinující příběhy se ve výstřelech a výbuchu atentátu protnou a pokračují dál každý svou cestou.  Zatímco Heydrich bojuje v nemocnici o život, výsadkáři se snaží uniknout pronásledování a nacisté plánují tvrdou pomstu.    
Vstupné 110,-        přístupný

26.pondělí     POBŘEŽNÍ HLÍDKA    USA 2017  119´  tit
v 19:30    Režie: Seth Gordon   Hrají: D. Johnson, Z. Efron, A Daddario, P. Chopra...
Mitch je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to naprostý opak Matta, bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Společný cíl potlačit zločin, ale oba nakonec svede dohromady. Akční komedie, jejíž hrdinové jsou zábavní a jejich ženské protějšky velmi půvabné.
Vstupné 120,-        do 15 let nepřístupný

28. středa     Z PAŘÍŽE DO PAŘÍŽE     Francie, Kanada 2017  110´  dabing
v 19:30    Režie: Christian Duguay   Hrají: Ch. Clavier, C. Domboy, P.Bruel, E. Zylberstein, ...
Dramatický příběh vypráví o dlouhé cestě dvou malých bratrů, Maurice a Josepha, kterým do dětských her a radostí zasáhne tvrdý osud, když je Francie okupována německou armádou. Židům v Paříži jde o život, a tak tatínek rozhodne, že kluci musí uprchnout na jih Francie, kde se snad všichni zase setkají. Clapce čeká cesta nočním vlakem, bezohledné německé hlídky, nebezpečný přechod přes demarkační čáru a cesta přes vysokohorské hřebeny. Jediné, na co se mohou spolehnout, jsou vlastní síly, bystrost, statečnost a instinkt.
Vstupné 100,-        přístupný    Cinemart

29. čtvrtek     AUTA 3     USA 2017  100´  dabing
v 18:00    Režie: Brian Fee
Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá talentovaná trenérka Cruz Ramirezová, která by sama chtěla prorazit, a vzpomínky na báječného Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve finále závodu o Zlatý píst všem dokázat, že nepatří do starého železa. Další pokračování animovaného příběhu pro celou rodinu.
Vstupné 110,-        přístupný


Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1
Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ČERVENEC  2017    

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz
Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

3. pondělí     MUMIE     USA 2017  100´  tit.
v 19:30    Režie: Alex Kurtzman   Hrají: T. Cruise, S. Boutella, A. Wallis, R. Crowe, J. Johnson,…
Impozantní filmový zápas - mumie versus Tom Cruise - ve výpravném akčním dobrodružství ze světa bohů a monster. Dobrodruh Nick Morton a archeoložka Jenny Halsey se náhodou ocitli v místě věčného odpočinku egyptské princezny Ahmanet, která byla před dvěma tisíci let potrestána za spojení s temnými sílami. Letadlo převážející mumii prokleté princezny se však zřítí a Nickovi se jako zázrakem podaří katastrofu přežít. Brzy ale zjistí, že smrt v troskách letadla by pro něj byla mnohem lepším řešením.   Vstupné 120,-    do 12 let nevhodný

4. úterý    ŠPUNTI NA VODĚ    ČR  2017  85´
v 19:30    Režie: Jiří Chlumský   Hrají: J. Langmajer, H. Čermák, P. Liška, T. Vilhelmová,...
Prosluněná, hravá rodinná komedie o tom, co nastane, když se tři tátové nechtějí vzdát pánské jízdy a rozhodnou se sjet Sázavu i se svými dětmi. Rodiče bratrů Igora a Davida chystají zlatou svatbu. Z Kanady přilétá jejich bratranec Ondra, povahou tak trochu dobrodruh. Bratry napadne, že nejlepší by bylo vyrazit za rodiči na kánoích po řece jen ve třech, tak, jako za starých časů. A tak se desetičlenná expedice vydává na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě veselých zážitků.    Vstupné 100,-    přístupný

5. středa     EXTRÉMNÍ RYCHLOST    Francie 2017  94´  tit.
v 19:30    Režie: Antonio Negret   Hrají: S. Abkarian, A. de Armas, S. Eastwood, F. Wolfrom,…
Akční thriller vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří se specializují výhradně na nejdražší luxusní modely a právě cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se ale dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse Moriera. Výměnou za své životy budou muset bratři ukrást jeho úhlavnímu nepříteli nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962.   Vstupné 120,-    do 12 let nevhodný

10. pondělí HOLKY NA TAHU    USA 2017  97´
v 19:30    Režie: Lucia Aniello   Hrají: S. Johansson, K. McKinnon, Z. Kravitz, D. Moore,…
V odvážné komedii uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které jim pomohou zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce.   Vstupné 110,-    do 15 let nepřístupný

12.středa     DANCER     VB, USA, Rusko, Ukr  2016  85´  tit.
v 19:30    Režie: Steven Cantor
Geniální tanečník, rebel a zranitelný člověk, Sergej Polunin se dostal na špičku světové baletní scény, aby z ní v 21 letech na pokraji sebezničení odešel. Dokumentární film vypráví příběh charismatického mladíka, který od malička miloval tanec. Trénoval dvakrát více, než bylo běžné, a ve svých 19 letech se díky nadání i ambicím rodiny stal nejmladším sólistou prestižního Královského baletu v Londýně. Překotná kariéra, touha po svobodnějším životě a rozpad rodinných vazeb ho však brzy dohnaly na pokraj sebezničení.    Vstupné 150,-    do 12 let nevhodný

13. čtvrtek     JÁ, PADOUCH 3     USA 2017  96´  dabing
v 18:00    Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin
Největší světový padouch Gru, jeho rodinka a žlutí Mimoni se vracejí v novém animovaném dobrodružství. A budou čelit neméně rafinovanému zločinci Baltazaru Brattovi , který byl v osmdesátých letech minulého století dětskou hvězdou populární televizní show. Přes její konec se však nedokázal přenést a od té doby škodí, kudy chodí. Naštěstí má Gru i další pomocnice – agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístek uličnic: Margo, Edith a Agnes. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné...   Vstupné 130,- děti do 15 let 110,-    přístupný

17. pondělí VŠECHNO ÚPLNĚ VŠECHNO    USA  2016  96´  tit
v 19:30    Režie: Stella Meghie   Hrají: A. Stenberg, N.Robinson, A. N. Rose, T. Hickson,…
Romnatický film o dívce Madeline, které je sedmnáct a hodně čte. Nic jiného totiž dělat nemůže. Její imunita nedokáže bojovat s venkovním světem, a proto je stále zavřená ve svém sterilním pokoji. Společnost jí dělá jen matka a ošetřovatelka. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se do sousedního domu nastěhuje nová rodina a s ní i kluk Olly. Jelikož se nemůže se záhadným sousedem setkat, začnou si psát. Madeline si tak během krátkého času uvědomí, že její život není skutečný, a proto nabere odvahu všechno risknout…   Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

19. středa     ZABIJÁCI Z MALOMĚSTA    Dánsko 2016  90´  tit.
v 19:30    Režie: Ole Bornedal   Hrají: N. Bro, U. Thomsen, M. Lyhne, L. M. Christensen,…
Prudce nekorektní dánská komedie o tom, že najmout si ruského vraha vás vyjde levněji než se rozvést. Ib a Edward jsou flákači a hochštapleři, ale i takové řemeslo má zlaté dno. Úspory na horší časy utěšeně narůstají, teď ještě vypořádat se s neuspokojivým manželským životem. Jenže rozvod stojí spoustu peněz. A Ib s Edwardem nechtějí platit víc, než je nutné.  A tak přichází spásná myšlenka. Vražda možná vyjde levněji než rozvod, ale manželky neradno podceňovat… Divoký tanec začíná!   Vstupné 90,-    do 15 let nepřístupný

20. čtvrtek     SPIDER-MAN: HOMECOMING     USA 201ý  133´  dabing
v 19:30    Režie: Jon Watts   Hrají: T. Holland, M. Keaton, Zendaya, J. Favreau,…
V akčním dobrodružném filmu se mladý Peter Parker/Spider-Man začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture, ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité.
Vstupné 110,-    přístupný

VARY VE VAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
24. pondělí PĚKNĚ BLBĚ    USA 2017  119´  tit
v 19:30    Režie: Michael Showalter   Hrají: K. Nanjiani, Z. Kazan, H. Hunter, R. Romano,…
Kumail je stand-up komik, příležitostný řidič a největší fanoušek Akt X. Emily studuje psychologii, má skvělý smysl pro humor a rozhodně se teď nechce vázat. Alespoň do chvíle, než vyrazí na zábavný večer. Duchapřítomný Kumail Emily okamžitě padne do oka. Nadějně se rozvíjející vztah ale naruší záhadná nemoc, která Emily uvrhne do umělého spánku. V nemocnici se Kumail potkává s jejími svéráznými rodiči, se kterými se postupně sbližuje, což generuje řadu zábavných situací. Chytrá romantická komedie.   Vstupné 80,-    do 12 let nevhodný

VARY VE VAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
26. středa     AXOLOTL OVERKILL     SRN 2017  94´  tit.
v 19:30    Režie: Helene Hegemann   Hrají: J. F. Bauer, A. Jover, L. Tonke, M. Hörbiger,…
Šestnáctiletá Mifti žije v Berlíně, kde vymetá večírky, experimentuje s drogami a sexem a kašle na školu. Dospělí, které potkává, jí přijdou zoufalí. Ti si o ní na oplátku rádi myslí, že je moc drzá, často zbytečně smutná a bezhlavě zamilovaná. Dospělí zoufalci se totiž nechtějí zabývat podstatou věci. Mifti ví, že je na všechno na celém světě sama. Ať už tahle fráze znamená cokoliv. Dramatický film natočila „zlobivá holka“ německé kultury Helene Hegemann v pouhých čtyřiadvaceti letech podle vlastního knižního bestselleru.   Vstupné 80,-    do 15 let nepřístupný

27. čtvrtek TROLLOVÉ    USA  2016  92´  dabing
v 18:00     Režie: Mike Mitchell, Walt Dohrn
Dobrodružná animovaná komedie o malých veselých skřítcích, kteří ze všeho nejvíce milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni, kteří si myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolly v žaludku. Jenže trollímu králi Peppymu se podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům nedaří a nedaří nalézt.   Vstupné 60,-    přístupný

VARY VE VAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
31. pondělí DVOJITÝ MILENEC    Francie 2017  107´  tit
v 19:30    Režie: François Ozon   Hrají: M. Vacth, J. Renier, J. Bisset, M. Boyer,…
Chloé, mladá křehká žena se sklony k depresím, začne docházet na psychoterapii a bezhlavě se zamiluje do svého psychologa Paula. Poté, co se milenci sestěhují, začne Chloé zjišťovat, že v Paulově minulosti něco nehraje, až objeví existenci jeho jednovaječného dvojčete. Proč Paul přede všemi skrývá, že má bratra? Jaké dávné tajemství je spojuje a rozděluje? A jde skutečně o dvojče, nebo jen o promyšlenou lež, kterou se Paul snaží zakrýt druhý život svého temnějšího já? Erotikou prosycený thriller zkušeného francouzského režiséra.   Vstupné 80,-    do 18 let nepřístupný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1
Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIEKontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

MONITOR - ROZPOČET

NOVÁ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA CENTRA MĚSTA

 

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSO

Podpora realizace projektů města
z dotačních programů KHKJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně