KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     LISTOPAD  2016     

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail: kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

2. středa    TONI ERDMANN    SRN, Rakousko  2016  163´  tit.
v 19:30    Režie: Maren Ade   Hrají: P. Simonischek, S. Hüller, L. Russell, V. Ivanov,...
Život učitele Winfrieda Conradiho uplývá v naprosté rutině, kterou mohutný muž jen občas naruší drobným žertovným převlekem. Poté, co mu zemře věrný pes, se Winfried rozhodne investovat veškerou pozornost do své dcery Ines, která vše podřídila kariéře. Po neúspěšném pokusu o kontakt mění Winfried strategii. Čeho nemůže dosáhnout jako otec, toho může docílit jeho neforemné alter-ego, německý ambasador a životní kouč Toni Erdmann. Komediální senzace z festivalu v Cannes o vztahu výstředního otce a ambiciózní dcery.
Vstupné 90,-        do 12 let nevhodný

3. čtvrtek    LICHOŽROUTI    ČR, SR, Chorvatsko  2016  83´
v 18:00    Režie: Galina Miklínová
Rodinný animovaný dobrodružný film o radostech a strastech zlodějů ponožek a jejich soužití s námi lidmi. Osudy hlavních protagonistů Lichožroutů a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného Profesora, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého Lichožrouta Hihlíka, na kterého čekají ve filmu velká dobrodružství. Najít svou rodinu, ochránit ji a naučit se žít s lidmi, to chce odvahu. A tu malí zloději ponožek mají.
Vstupné 110,-    přístupný

7.pondělí    SEDM STATEČNÝCH    USA 2016  101´  tit.
v 19:30    Režie: Antoine Fuqua    Hrají: D. Washington, Ch. Pratt, E.Hawke, P. Sarsgaard, H. Bennett,...
Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Boqua, který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde o více než jen o peníze. Moderní vize klasického příběhu sedmi statečných.
Vstupné 110,-    do 15 let nepřístupný

9. středa    DOCTOR STRANGE    USA  2016  115´  tit.
v 19:30    Režie: Scott Derrickson   Hrají: B. Cumberbatch, Ch. Ejiofor, R. McAdams, B. Wong,...
Akční, dobrodružný film o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu.
Vstupné 120,-    do 12 let nevhodný

10. čtvrtek    KRYCÍ MÉNO HOLEC    ČR, Rakousko  2016  98´
v 19:30    Režie: Franz Novotny   Hrají: K. Hádek, V. Kerekes, J. Zeiler, O. Brzobohatý, Vilma Cibulková,...
Proměnlivá doba, která směřovala k událostem Pražského jara i srpnové okupaci, je rámcem pro napínavé moderní špionážní drama s milostnými motivy, jehož hlavní hrdinové jsou ve vypjatých společenských okamžicích postaveni před zásadní volbu mezi kolaborací a hrdinstvím. Fiktivní příběh se opírá o skutečné situace své doby i reálné osoby. Postava hlavního hrdiny Jana Davida je inspirována režisérem Janem Němcem a jeho životními příběhy.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

14.pondělí    JACK REACHER: NEVRACEJ SE    USA  2016  116´  tit.
v 19:30    Režie: Edward Zwick   Hrají: T. Cruise, C. Smulders, R. Knepper, D. Yarosh,...
Drsnějších detektivů po světě moc nechodí. Jack Reacher má navíc pod kůží vojenský dril, pronikavý intelekt a neodolatelnou schopnost z kohokoliv cokoliv vymlátit. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové ze špionáže, kterou teď musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Akční drama.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

15. úterý    PÁRA NAD ŘEKOU    ČR  2016  83´
v 19:30    Režie: Filip Remunda, Robert Kirchhoff   Hrají: Laco Déczi, Ľubomír Tamaškovič, Ján Jankej
Celovečerní hudební dokumentární film nahlíží ve sledu absurdních obrazů do životů tří mimořádných jazzmanů: trumpetisty Laca Décziho, saxofonisty Ľubomíra Tamaškoviče a kontrabasisty Jána Jankejeho, kteří kdysi uprchli ze Sověty okupovaného Československa na západ, kde zazářili po boku renomovaných světových hudebníků a pustili se do jazzové války proti popu. Snímek vypráví o křehké pomíjivosti slávy, která se tolik podobá páře, jež se tiše objeví a zase zmizí nad tekoucí řekou...
Vstupné 90,-    přístupný

16. středa    JÁ KOCOUR    Francie, Čína   2016  87´ dabing
v 18:00     Režie: Barry Sonnenfeld   Hrají: K. Spacey, J.r Garner, Ch.r Walken, R. Amell,...
Tom Brand je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý, sebestředný miliardář, kterého však jeho
pracovní život odcizil od jeho rodiny. Po cestě na dceřinu narozeninovou párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins ze zverimexu mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. Nová komedie pro celou rodinu.
Vstupné 110,-    přístupný

21.pondělí    INFERNO    USA  2016  122´  tit.
v 19:30    Režie: Ron Howard   Hrají: T. Hanks, F. Jones, I. Khan, O.r Sy, B. Foster,…
Napínavá filmová adaptace nejnovějšího dílu série spisovatele Dana Browna o Robertu Langdonovi, známém symbolologovi, který se pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou, doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

23. středa    DEVÁTÝ ŽIVOT LOUISE DRAXE    VB, Kanada, USA  2016  108´  tit.
v 19:30    Režie: Alexandre Aja   Hrají: J. Dornan, A. Paul, S. Gadon, O. Platt, …
Mysteriózní thriller, ve kterém slavný dětský neurolog, doktor Allan Pascal chce odhalit pravdu o bizarním životě devítileteého Louise a podivných okolnostech jeho smrtelné nehody. Pomocí moderních technologií se Allan vydává do spletitých zákoutí mysli paralyzovaného dítěte. Jeho život však začínají sužovat děsivé náhody. Allan se propadá do spleti záhad na hranici reality a fantazie. Klíč k rozluštění temných událostí pravděpodobně leží hluboko v mysli spícího chlapce…
Vstupné 110,-    přístupný

24. čtvrtek    OBR DOBR    USA  2016  117´  dabing
v 18:00    Režie: Steven Spielberg   Hrají: R. Hall, M. Rylance, B. Hader, R. Barnhill,…
Příběh mladé dívky a laskavého obra známého jako Obr Dobr, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zajmout zlé lidožroutské obry, kteří pronikají do světa lidí. Filmová adaptace pohádkové knihy britského spisovatele Roalda Dahla.
Vstupné 110,-    přístupný
    
26.sobota    V JEDNOTĚ JE SÍLA - DIVADLO S.N.Ú.
v 19:00    4. autorské představení ochotnického souboru ze Svobody n. Ú. a Janských Lázní
Vstupné dobrovolné


28. pondělí    TENKRÁT V RÁJI    ČR, SR  2016  99´  tit.
v 19:30    Režie: Lordan Zafranovič, Peter Pálka, Daniel Krzywoň   Hrají: V. Hradílek, V. Kerekeš, P. Šmíd, J. Budař, M. Etzler,…
Romantický, dobrodružný film volně vypráví příběh dramatického osudu českého horolezce Josefa Smítky. Mladý letec, boxer a horolezec se s životem pral stejně, jako s do té doby nepřekonanými stěnami pískovcových věží dnešního Českého ráje. Byl nejen vrcholovým sportovcem, ale také přesvědčeným antifašistou, který se dokázal postavit okupačnímu režimu. Joska je příkladem zejména pro mladou generaci, že i v těžkých dobách nemá muž klesnout na kolena, vždy má smysl se prát s osudem, byť by byl sebetěžší…
Vstupné 120,-    přístupný

30. středa    ZILLIONÁŘI    USA  2015  94´  tit.
v 19:30    Režie: Jared Hess   Hrají: Z. Galifianakis, O. Wilson, J. Sudeikis, K. Wiig,…
David je nekomplikovaný muž, který den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly, která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních „loserů“ plánuje vyloupit banku a David jim v tom má pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne ihned 17 miliónů dolarů roztáčet ve velkém.
Vstupné 110,-    do 15 let nepřístupný


Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     PROSINEC 2016     

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail: kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

1. čtvrtek    FANTASTICKÁ ZVÍŘATA A KDE JE NAJÍT    USA  2016  133´ dabing
v 18:00    Režie: David Yates   Hrají: E. Redmayne C. Farrell, E. Miller, ...
Rodinná komedie, ve které vás J. K. Rowlingová zve do nové epochy kouzelnického světa. Newt Scamander přichází do New Yorku se svým záhadným kufříkem, ve kterém se nachází obrovská sbírka vzácných magických tvorů z jeho cest kolem světa. Co se může stát, když se nadaný britský kouzelník vydá do Ameriky a jeho zvířata, některá i trochu nebezpečná, uniknou z kufříku?
Vstupné 130,-    do 12 let nevhodný

5.pondělí    ODVRÁCENÁ STRANA MĚSÍCE    SRN 2016  98´  tit.
v 19:30    Režie: Stephan Rick   Hrají: M. Bleibtreu, J. Prochnow, N. von Waldstatten, ...
Napínavý thriller jako moderní variace na příběh pana Jekylla a pana Hyda. Drogový experiment uvolní v úspěšném právníkovi potlačované lidské pudy a na povrch se dostane jeho odvrácená strana. Z právníka se stane zabiják a ze zabijáka brzy štvanec. Film byl natočený podle stejnojmenné a velmi úspěšné knižní předlohy a sklidil výborné ohlasy na festivalu v Berlíně.
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný

6. úterý    MIKULÁŠSKÉ SETKÁNÍ
v 16:00    Tradiční vystoupení dětí MŠ a ZŠ pro rodiče před Mikulášskou návštěvou.

6. úterý    ŘACHANDA    ČR 2016  104´
v 18:00    Režie: Marta Ferencová   Hrají: B. Polívka, V. Polívka, V. Cibulková, O. Kaiser, J. Hrušínský, ...
Pohádka o jedné rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se tahle trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali naučit lidé. Že tak, jak se chováme k ostatním, tak se chovají oni k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí. Řachanda je příběh plný akce, napětí, humoru, kouzel i ponaučení a lásky.
Vstupné 80,- děti do 12 let zdarma    přístupný

7. středa    EGON SCHIELE    Rakousko, Lucembursko  2016  109´  tit.
v 19:30    Režie: Dieter Berner   Hrají: N. Saavedra, M. Riegner, V. Pachner, L. A. Breidbach, ...
Životopisný film o malíři a grafikovi, který byl jedním z nejprovokativnějších vídeňských umělců začátku 20. století. Mladý Egon Schiele byl zpočátku fascinován secesí, ale brzy nalezl vlastní výrazové prostředky v expresionismu a odvážných aktech, jeho hlavní inspirací byly krásné a mladé ženy. Jeho provokativní erotická díla však brzy vyvolala odezvu mezi výtvarníky, galeristy i veřejností, ale on byl ve své tvorbě připraven jít až za hranu vlastní bolesti, obětoval pro své umění lásku a nakonec i život.
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný

8. čtvrtek    TROLLOVÉ    USA  2016  92´  dabing
v 18:00     Režie: Mike Mitchell, Walt Dohrn
Dobrodružná animovaná komedie o malých veselých skřítcích, kteří ze všeho nejvíce milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni, kteří si myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolly v žaludku. Bohužel však už dlouhou dobu žádné na jídelníčku neměli. Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům nedaří a nedaří nalézt.
Vstupné 120,-    přístupný

12.pondělí    ANDĚL PÁNĚ 2    ČR  2016  99´
v 18:00    Režie: Jiří Strach   Hrají: I. Trojan, J. Dvořák, V. Kerekes, A. Čtvrtníčková, J. Bartoška, …
Volné pokračování vánoční pohádky pro celou rodinu, která na plátna kin opět přivádí anděla Petronela a čerta Uriáše, jejichž hádka o jablko Poznání skončí neslavně, protože vzácné ovoce se skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert - pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje a po řadě lidských i „božských“ zkoušek nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes sílu přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.
Vstupné 120,-    přístupný

14. středa    DÍTĚ BRIDGET JONESOVÉ    VB, Francie, USA  2016  123´  tit.
v 19:30    Režie: Sharon Maguire   Hrají: R. Zellweger, C. Firth, P. Dempsey, E. Thompson, ...
Pokračování romantická komedie o smolařce, která je stále sama a přitahuje průšvihy jako magnet. Tentokrát jde o neplánované těhotenství. To dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Stačí navštívit odvázaný hudební festival a pak záhy potkat starou lásku. S blížícím se termínem porodu, Bridget cítí, že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“, protože oba muži se k situaci postavili jako praví chlapi. Že by to už tentokrát vyšlo?
Vstupné 100,-    do 15 nepřístupný
 
15 čtvrtek    NAŠE POSLEDNÍ TANGO    Argentina, Německo  2016  85´ tit.
v 19:30    Režie: German Kral   Hrají: Juan Carlos Copes, María Nieves Rego
María Nieves Regová (80) a Juan Carlos Copes (83) tvořili taneční pár téměř půl století a stali se nejslavnějšími tanečníky tanga v dějinách. Za tu dobu se střídavě milovali i nenáviděli. V dokumentárním filmu vyprávějí svůj příběh skupince mladých choreografů a tanečníků, kteří ty nejkrásnější, nejdojemnější i nejdramatičtější chvíle jejich života převádějí do neuvěřitelných tanečních choreografií, které jsou doplněny zajímavými rozhovory i ukázkami ze zákulisí natáčení a výsledkem je nezapomenutelná cesta do nitra vášnivého tanga.
Vstupné 100,-    přístupný
 
19.pondělí    SANTA JE POŘÁD ÚCHYL!    USA  2016  92´  tit.
v 19:30    Režie: Mark Waters   Hrají: B. B. Thornton, K. Bates, T. Cox, B. Kelly,…
Pokračování divácky úspěšné, vánočně nekorektní komedie s hvězdným hereckým obsazením. Odpudivě neodolatelný kasař Willie je stále alkoholik, pořád holkař a už zase na dně. O tom, jak propít a proválet život by mohl vyučovat. Jednoho dne Willieho vyhledá jeho bývalý parťák Markus, kterého předčasně propustili z vězení a nabídne mu „prácičku“, která vynese 2 miliony dolarů. A tak se osvědčená zlodějská dvojka vydává na svou velkou akci do Chichaga. Jenže nic není tak snadné, jak se zdá.
Vstupné 110,-    přístupný

21. středa    SNOWDEN    Francie, Německo, USA  2016  134´  tit.
v 19:30    Režie: Oliver Stone   Hrají: J. Gordon-Levitt, S. Woodley, M. Leo, Z. Quinto,…
Strhující dramatický příběh, který vedl až k největší špionážní kauze moderní doby. Edward Snowden za sebou nechal rodinný život a vzornou kariéru v tajných službách a stal se psancem na útěku. Je muž, který odhalil šokující praktiky amerických výzvědných služeb, hrdina nebo zrádce, který zaslouží nejtvrdší trest? Režisér Oliver Stone zkoumá profesní i rodinné zázemí člověka, který ukázal světu, že jsme stále sledováni, a že válka proti teroru posloužila jako záminka k bezprecedentnímu vpádu moci do soukromí.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný
    
22. čtvrtek    PŘÍCHOZÍ    USA  2016  117´  tit.
v 19:30    Režie: Denis Villeneuve   Hrají: A. Adams, J. Renner, F. Whitaker, M. Stuhlbarg, ...
Když po celém světě přistanou tajemné vesmírné lodě, je sestaven elitní tým s cílem zjistit, jaké mají mimozemšťané úmysly. Zatímco celé lidstvo balancuje na pokraji globální války, odbornice na lingvistiku Louise Banksová se společně se svým týmem pokouší ve velmi omezeném čase najít odpovědi – a aby je byla schopna najít, bude muset přistoupit k činům, které mohou ohrozit nejen její vlastní život, ale dost možná osud celého lidstva. Provokativní vědeckofantastický thriller.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

27. úterý    ROGUE ONE: STAR WARS STORY    USA  2016  94´  tit.
v 19:30    Režie: Gareth Edwards   Hrají: F. Jones, D. Luna, B. Mendelsohn, D. Yen,…
Akční dobrodružný sci-fi film, první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu, vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol - ukrást plány Hvězdy smrti.
Vstupné 130,-    přístupný

28. středa    TOHLE JE NÁŠ SVĚT    USA  2016 119´   tit.
v 19:30    Režie: Matt Ross    Hrají:  V. Mortensen, G. MacKay, S.Isler, A. Basso,...
Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa. Pozitivně laděný americký film se skvělými hlavními představiteli.
Vstupné 80,-        přístupný


Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE


Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

Anketa

Který z návrhů nového vizuálního stylu města se Vám líbí nejvíce?

Počet hlasů: 166

MONITOR - ROZPOČET

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSO

Podpora realizace projektů města
z dotačních programů KHKJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně