KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna 2014 digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     PROSINEC  2017    

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz
Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne


3. neděle    Od 15:00 hod. VÁNOČNÍ KONCERT v Kolonádě,
v 16:00    ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU A ŽIVÝ BETLÉM - adventní setkání na náměstí před Kolonádou


4. pondělí    SUBURBICON: TEMNÉ PŘEDMĚSTÍ   USA, VB  2017  105‘  tit.    
v 19:30    Režie: George Clooney  Hrají: M.Damon, J. Moore, O. Isaac, G. Fleshler,...
Černá kriminální komedie z 50. let, kdy je život v prosluněném středo-americkém městečku Suburbicon bezstarostný a idylický. Malebné domky s upravenými trávníky jsou dokonalým místem pro šťastné rodiny. A taková je i rodina Gardnera Lodge, alespoň navenek. Jedné noci vše změní vloupání do jejich domu. Gardnerova manželka je zavražděna a policie velmi rychle zatkne podezřelého. Ale když dojde na stanici k identifikaci, Gardner pachatele neoznačí. A možná pro to má dobrý důvod. Jeho rozhodnutí spustí řetězec podezírání, vydírání, násilí a pomsty.
Vstupné 100,-    přístupný

6. středa    ANDĚL PÁNĚ 2    ČR  2016  90´
v 18:00    Režie: Jiří Strach  Hrají: I. Trojan, J. Dvořák, V. Kerekes, A. Čtvrtníčková, J. Bartoška, …
Volné pokračování vánoční pohádky, která na plátna kin opět přivádí anděla Petronela a čerta Uriáše. Anděl - popleta a jeho kamarád čert - pokušitel musí šupem na svět najít a přinést zpátky jablko Poznání. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje a po řadě lidských i „božských“ zkoušek nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes sílu přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.
Vstupné 60,-     děti do 12 let zdarma    přístupný    

7. čtvrtek    ZAHRADNICTVÍ: NÁPADNÍK    ČR, Slovensko, Polsko  2017  113´
v 19:30    Režie: Jan Hřebejk  Hrají: A. Fialová, I. Lupták, T. Hladíková, A. Geislerová,...
Třetí částí trilogie Zahradnictví je romantická komedie o představách rodičů, jak by mělo vypadat štěstí jejich dětí. Příběh filmu se odehrává na konci 50. let a s tragikomickým nadhledem vykresluje střet mezi předválečnou a poválečnou generací. Každá tato generace má svoji představu o tom, jak k štěstí dojít a jisté je, že si k němu musí cestu vybojovat cestu sama.
Vstupné 110,-    přístupný

9. sobota    NEJLEPŠÍ ÁRIE - DIVADLO S.N.Ú.
v 19:00    5. autorská hra ochotnického souboru ze Svobody n. Úpou a Janských Lázní
Vstupné dobrovolné


11. pondělí    HRÁČI SE SMRTÍ    USA  2017  90‘  tit.    
v 19:30    Režie: Niels Srden Oplev  Hrají: N.Dobrev, E. Page, K. Sutherland, D. Luna,...
V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň…
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

13. středa    ŠPANĚLSKÁ KRÁLOVNA    Španělsko 2017  128‘  tit.
v 19:30    Režie: Fernando Trueba  Hrají: P. Cruz, C. Elwes, M. Patinkin, J. A. Bayona,...
Po druhé světové válce se do fašistického Španělska začínají sjíždět filmaři. I přes vládu pevné ruky generála Franca tu nacházejí zázemí a skvělé lokace, ve kterých mohou natočit velkolepý film o královně Isabele I. Právě Franco je do projektu velice zainteresovaný a je připraven do něj vložit nemalé peníze. Neví však, že režisér nikdy nenatočil zvukový film, scenárista nikdy nenapsal kvalitní scénář a producent nikdy nevyprodukoval nic dobrého. Jedinou skutečnou hvězdou tak je herečka, která několik let strávila v Hollywoodu. Penelope Cruzová v hlavní roli španělské komedie.
Vstupné 60,-        do 12 let nevhodný

14. čtvrtek    ČÁRA    Slovensko, Ukrajina   2017  108‘  tit.
v 19:30    Režie: Peter Bebjak  Hrají: T. Maštalír, E. Vášáryová, A. Hryc, E.n Libezňuk,...
Kriminální thriller o pašerácích ze slovensko-ukrajinských hranic ukazuje podsvětí a život na východní hranici Evropské unie, kde často platí vlastní zákony. Adam Krajňák je otcem rodiny a zároveň hlavou pohraniční kriminální skupiny, která pašuje cigarety. V tomto okruhu nejbližších zastává nenahraditelnou roli starajícího se důvěrníka, ale také zásadového a nekompromisního vůdce. Klidný souběh obou prolínajících se světů se však se vzrůstající nervozitou z nejisté budoucnosti začíná pomalu otřásat. Když jedna z pašeráckých dodávek ztroskotá, spustí se nezastavitelná lavina událostí.
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný    Bontonfilm

15. pátek    ROZSVÍTÍME SPOLU HVĚZDY
v 19:30    Vánoční vzpomínkový hudební večer v předsálí kina, za doprovodu akustické kytary zazpívá HONZA KŘÍŽEK.
Vstupné dobrovolné


18. pondělí    KVARTETO    ČR  2017  93‘
v 19:30    Režie: Miroslav Krobot  Hrají: B. Poláková, J. Plesl, L. Melník, Z. Julina, L. Krobotová,...
Kapela je jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Mezi hlavními hrdiny komedie ze současnosti dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

20. středa    MADAM SLUŽEBNÁ    Francie  2017  90‘  tit.
v 19:30    Režie: Amanda Sthers  Hrají: T. Collette, H. Keitel, M.  Smiley, R. De Palma,...
Komedie, ve které se dobře situovaný americký pár Anne a Bob rozhodne okořenit svůj upadající vztah a přestěhuje se do zámku v Paříži. Při přípravě obzvláště luxusní večeře pro sofistikované přátele najednou arogantní paní domu zjistí, že u stolu je prostřeno jen pro 13 hostů, a to ve své pověrčivosti v žádném případě nemůže dovolit. Hostitelka tedy vymyslí plán, aby se její věrná služebná Mária přestrojila za tajemnou španělskou šlechtičnu, čímž odvrátí “neštěstí“. Jenže stačí trochu víc vína, Maria si to začne u stolu užívat a její osobitý šarm očaruje extravagantního britského makléře...
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

21. čtvrtek    OZZY    Španělsko, Kanada 2017  90‘  dabing
v 18:00    Režie: Alberto Rodriguez
Ozzy je přátelský bígl, který žije idylickým životem v rodině Martinsových. Jeho páníčci se ale musí za prací přesunout do Japonska a Ozzyho dají do luxusního psího hotelu. Po odjezdu rodiny však Ozzy zjistí, že tohle perfektní místo je jen zástěrkou jeho majitele. Právě ten vozí psy do Modré zátoky, což je psí vězení, které i psi řídí. Ozzy se rozhodne naplánovat útěk a ve štychu nenechá ani své nové psí přátele. Animovaná dobrodružná komedie pro celou rodinu.
Vstupné 60,-        přístupný

27. středa    PLANETARIUM    Francie, Belgie 2017  105‘  tit.
v 19:30    Režie: Rebeca Zlotowski  Hrají: N. Portman, L.-R. Depp, E. Salinger, A. Casar,...
Romantické drama z Paříže konce 30. let. Laura a Kate jsou sestry, které provádějí veřejné spiritualistické seance, a upoutají pozornost Andrého Korbena, vlivného producenta, vlastnícího jedno z největších filmových studií. I přes svůj skeptický pohled si André vyžádá osobní seanci. Výsledek ho natolik překvapí, že dívkám nabídne možnost bydlet v jeho vile. Je pevně rozhodnutý změnit svět kinematografie, a tak sestry obsadí do úplně prvního duchařského filmu. Laura však brzy pochopí, že André má i postranní úmysly, které se ve víru filmování a nových pocitů snadno přehlédnou...
Vstupné 60,-        do 12 let nevhodný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE

Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

Anketa

Jste spokojeni s prodejnou potravin v čp. 15 Zdena?

Počet hlasů: 138

MONITOR - ROZPOČET

ZIMNÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA CENTRA MĚSTA

 

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSO

Podpora realizace projektů města
z dotačních programů KHKJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně