KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     SRPEN  2016     

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail: kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

1. pondělí    LUCIE: PŘÍBĚH JEDNÝ KAPELY    ČR  2016  89´
v 19:30    Režie: David Sís   Hrají: D. Koller, R. Kodym, M. Dvořák, P.B.CH.
Strhující cesta časem, čtyři životy plné hudby v jednom z největších českých dokumentárních projektů tohoto roku, který ukazuje dosud nezveřejněné záběry pořízené samotnými členy kapely a záznamy, o kterých si všichni mysleli, že už ani neexistují. Jak vznikaly jejich nejznámější hity? Co se dělo v zákulisí? Otevřené zpovědi členů kapely nakreslí portrét čtyř výrazných osobností, které spolu leckdy nedokázaly sedět v jedné místnosti, přesto se potkávají na jednom jevišti. Příběh jedný kapely ukáže Lucii ve všech jejích náladách.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

3.středa    BELGICA    Belgie, Francie  2016  126´  tit.
v 19:30    Režie: Felix van Groeningen   Hrají: S. Aerts, T. Vermier, D. Van Malder, Ch. Vandermeersch,…
Současný příběh dvou bratrů inspirovaný skutečnými událostmi: charismatického a temperamentního Franka – manžela, otce a nevyléčitelného sukničkáře – a jeho ambiciózního, ale nezkušeného bratra Joa, který je majitelem baru zvaného Belgica. Stanou se obchodními partnery a rychle promění Belgicu v místo plné skvělé hudby, krásných lidí a nezřízené zábavy – dokud nezjistí, že vést takový podnik je náročnější než čekali, a jejich vztahy a osobní život tím začnou trpět.
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný

4.čtvrtek    PAN DOKONALÝ    USA  2016  95´  tit.
v 19:30    Režie: Paco Cabezas   Hrají: A. Kendrick, S. Rockwell, T. Roth, RZA, A. Mount,…
Akční komedie, ve které se Martha po bolestivém rozchodu setkává s mužem, který by mohl být tím pravým. Tedy jenom do momentu, než zjistí, že "Pan Dokonalý" má jedno zásadní tajemství – je to excelentní nájemný zabiják, který ale místo určených obětí vraždí své zaměstnavatele. Po boku „Pana Dokonalého“ rozhodně není příliš bezpečno, a tak Martha musí v sobě objevit skrytý talent, jak být užitečným parťákem svému vyvolenému. Ostatně přeci – pro lásku se někdy i vraždí…
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

8. pondělí    JASON BOURNE    USA  2016  123´  tit.
v 19:30    Režie: Paul Greengrass   Hrají: M. Damon, A. Vikander, J. Stiles, T. Lee Jones, V.Cassell,…
Jason Bourne už poskládal skoro všechny střípky své rozbité životní mozaiky. Potrestal většinu tvůrců zvláštního programu, který z něj udělal stroj na zabíjení. Chce hodit minulost za hlavu a dál pokračovat prostou přítomností, kterou představují ilegální boxerské zápasy. Z tohohle komfortu ho vytrhne bývalá kolegyně, zběhlá agentka Nicky, která mu připomene, že na ty nejpalčivější otázky ještě odpovědi nedostal. Pokračování jednoho z nejlepších akčních thrillerů posledních let.
Vstupné 120,-    do 15 let nepřístupný

10.středa    UČITELKA    ČR, SR  2016  102´
v 19:30    Režie: Jan Hřebejk   Hrají: Z. Mauréry, P. Bebjak, Z. Konečná, C. Kassai,…
Zdánlivě empatická a laskavě vyhlížející učitelka manipuluje prostřednictvím svých žáků jejich rodiči za účelem osobního obohacení, ať už v podobě materiálních výhod, či dokonce vidiny milostného poměru. Nejen z obavy o prospěch svých dětí většina rodičů třídní učitelce základní školy podléhá. Najdou se však tři rodiny, které se rozhodnou učitelce vzepřít. Děj strhujícího a velmi aktuálního snímku o síle lidského charakteru inspirovaného skutečnou událostí se sice odehrává na začátku 80. let, ale jde o příběh univerzální, který by se mohl odehrát kdykoliv.
Vstupné 120,-    přístupný

11.čtvrtek    DOBA LEDOVÁ: MAMUTÍ DRCNUTÍ    USA  2016  95´  dabing
v 18:00    Režie: Mike Thurmeier, Galen Tan Chu
V pátém dílu jedné z nejpopulárnějších animovaných filmových sérií opět potkáváme staré známé hrdiny a pár úplně nových. Přichází ledová událost roku a s ní mamuti Manny, Ellie a Broskvička, něco jako lenochod jménem Sid, tygr Diego nebo vačičáci Crash a Eddie a ten nejdůležitější, veverčák Scrat, který, jak je jeho nedobrým zvykem, ve snaze ulovit konečně věčně prchající žalud způsobí nehodu, z níž se vyklube karambol a z něj nakonec úplná katastrofa.
Vstupné 120,-    přístupný

15.pondělí    SEZN@MKA    ČR  2016  90´
v 19:30    Režie: Zita Marinovová   Hrají: J. Langmajer, A. Gondíková, Z. Kajnarová, M. Doležalová,…
Adam a Eva měli k seznámení ideální podmínky, byli rovnou nazí a bez jakékoliv konkurence. Dnes se ale nalezení partnera může stát pěkně tvrdým oříškem. Právě všemožné peripetie, uvěřitelné i neuvěřitelné situace a setkání při trnité cestě za tím pravým protějškem ukáže letní oddychová romantická komedie, jejíž tvůrci se inspirovali opravdovými zážitky a historkami.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

17.středa    JULIETA    Španělsko  2016  99´  tit.
v 19:30    Režie: Pedro Almodóvar   Hrají: A. Ugarte, E. Suárez, R. de Palma, M. Jenner,…
Psychologický film ze současnosti je příběhem o zoufalé snaze matky přežít v nejistotě. Julieta žije se svou dcerou Antíou poté, co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti Julietina manžela prožívají nejhorší období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí svou matku bez jediného slova vysvětlení. Julieta ji více než 12 let zoufale hledá. Nakonec se rozhodne konfrontovat svůj život a říct dceři pravdu o osudových událostech, které jejich životy rozdělily.
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný

18.čtvrtek    KROTITELÉ DUCHŮ    USA  2016  117´  dabing
v 19:30    Režie: Paul Feig   Hrají: M. McCarthy, K. Wiig, K. McKinnon, L.Jones,…
Po dlouhém očekávání se na plátna kin vrací slavná akční komedie, a to ve zcela novém pojetí se spoustou zábavných nových postav. Před třiceti lety tato filmová série zaútočila na plátna kin a svým ojedinělým kouzlem si diváky zcela podmanila. Režisér se nyní rozhodl tuto duchařskou komedii zpracovat zcela novým a svěžím způsobem a na pomoc si k tomu přizval ty nejzábavnější herce a herečky současnosti a letos v létě se chystají společně zachránit celý svět!
Vstupné 110,-    přístupný

22.pondělí    MĚLČINY    USA  2016  87´  tit.
v 19:30    Režie: Jaume Collet-Serra   Hrají: B. Lively
V napínavém thrilleru se Nancy Adamsová vydává osamoceně surfovat na odlehlou pláž, kde se nevědomky ocitá v lovištích bílého žraloka. Ačkoliv je uvězněna pouhých 200 metrů od břehu, jejich překonání se ukáže být otázkou nekompromisního souboje dvou vůlí, ve kterém bude Nancy nucena uplatnit veškerou svou vynalézavost, důvtip a odhodlání.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

24.středa    TAJNÝ ŽIVOT MAZLÍČKŮ    USA  2016  90´  dabing
v 18:00    Režie: Chris Renaud, Yarrow Cheney
Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď přináší animovaná komediální lahůdce, ve které se pes Max musí nejdříve vyrovnat s novým přírůstkem do domácnosti a společně se pak utkají s gangem opuštěných zvířat pod vedením bílého králíčka. Naštěstí má Max pořádnou smečku přátel, kteří se rozhodnou, že ho nenechají na holičkách a vydají se ze svých pelíšků na mimořádně dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je nalezení a záchrana Maxe. Musí to navíc zvládnout dřív než se jejich páníčkové vrátí domů.
Vstupné 130,-    přístupný

25.čtvrtek    ČESTMÍR LUKEŠ: TIBET - přechod Transhimáláje
v 19:30    Vydejte se na cestu s karavanou jaků přes Transhimáláj, územím Nomádů k bráně Changtangu, do odlehlých oblastí Tibetu s tajemnou mystikou a spiritualitou, prostřednictvím poutavého vyprávění s promítáním barevných fotografií.
Vstupné 80,-


29. pondělí    STAR TREK: DO NEZNÁMA    USA  2016  1´  tit.
v 19:30    Režie: Justin Lin   Hrají: Ch. Pine, I. Elba, Z. Quinto, Z. Saldana,…
Posádka hvězdné lodi U.S.S. Enterprise zkoumá nejvzdálenější kouty a nezmapovaná místa vesmíru. Za hranicemi dosud známého vesmíru se setkávají s novým, záhadným nepřítelem a číhá zde hrozba mocnější a větší než všechna protivenství, na která Kirk a jeho posádka dosud narazili. I když je první střet s vyspělými technologiemi úplně zdecimuje, budou se muset bleskurychle vzchopit. Jejich přemožitel má zálusk na celou Federaci a ta nemá bez Kirka sebemenší šanci. Nové pokračování legendárního dobrodružného sci-fi filmu.
Vstupné 120,-    do 12 let nevhodný

31.středa    LIBERACE!    USA  2013  118´  tit.
v 19:30    Režie: Steven Soderberg   Hrají: M. Douglas, M. Damon, R. Lowe, D. Aykroyd,…
Ještě před tím, než tu byl Elvis, Elton John, Madonna či Lady Gaga, tu byl Liberace: klavírní virtuóz, fenomenální bavič a výstřední televizní hvězda. Jeho jméno bylo synonymem extravagance a kýče. Okázalým způsobem života žil nejen na jevišti, ale i mimo něj. V létě roku 1977 vstoupil do jeho života mladý Scott Thorson. Životopisný film sleduje vášnivý a dramatický vztah dvou mužů od jejich prvního setkání až po bolestný rozchod, a to v době, kdy bylo vůbec nemyslitelné přiznat se k homosexuální orientaci.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE


Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

FACEBOOK

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSOJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně