KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ČERVENEC  2016     

Telefon a záznamník : 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

4. pondělí    VZKAZ V LÁHVI    Dánsko  2016  112´  tit.
v 19:30    Režie: Hans Petter Moland   Hrají: N. L. Kaas, F. Fares, P. S. Hagen, A. Collin, ...
Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl M?rck a jeho asistent Assad jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil. Třetí díl krimisérie podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena navazuje na to nejlepší z tradice severských detektivek a díky režii Hanse Pettera Molanda tentokrát dojde i na černý humor.
Vstupné 80,-        do 12 let nevhodný

7.čtvrtek    TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU    ČR, SR  2016   95´
v 19:30    Režie: Dan Přibáň
Známý český cestovatel podnikl svou dosud nejnáročnější axpedici. Posádky dvou žlutých trabantů, polského Fiatu neboli malucha, čezety, jawy a dokonce i dvou invalidních vozíků vyrazily z australského Perthu a během půlroční dobrodružné výpravy projely Východní timor, Indonésii, malajsii a Thajsko. Dokumentární film se snaží divákům ukázat, že ti šílenci na kolečkách jsou obyčejní lidé se sny a ideály, a že když se chce, tak člověk snadno dosáhne až ke hvězdám!
Vstupné 80,-        přístupný

11. pondělí    SPRÁVNÍ CHLAPI    USA  2016  115´  tit.
v 19:30    Režie: Shane Black   Hrají: R. Gosling, K. Basinger, R. Crowe,...
Píše se rok 1977. Soukromý detektiv Holland March a nájemný ranař Jackson Healy spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. Mysteriózní krimi thriller s hvězdným hereckým obsazením je hitem letošního léta!
Vstupné 110,-    do 15 let nevhodný

13.středa     WARCRAFT: PRVNÍ STŘET    USA  2016  123´  tit.
v 19:30    Režie: Duncan Jones   Hrají: T. Fimmel, B. Foster, P. Patton, D. Cooper, ...
Velkolepé fantasy dobrodružství o bolestivém setkání dvou různých světů. Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane. Jeho vojsko a společenství mocných kouzelníků důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth.
Vstupné 120,-        do 12 let nevhodný

14.čtvrtek    HLEDÁ SE DORY    USA  2016  90´  dabing
v 18:00    Režie: Andrew Stanton
V animovaném filmu se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.
Vstupné 100,-        přístupný

18. pondělí    NEŽ JSEM TĚ POZNALA    USA  2016  110´  tit.
v 19:30    Režie: Thea Sharrock    Hrají: E. Clarke, S. Claflin, Ch. Dance, ...
Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní ... Filmové adaptace romantického bestselleru oblíbené autorky Jojo Moyesové.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

VARY V NAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
19.úterý    LÍNÁ ZÁTOKA    Francie  2016  122´  tit.
v 19:30    Režie: Bruno Dumont   Hrají: F. Luchini, J. Binoche, V. Bruni Tedaschi, J.-L. Vincent, ...
Zábavná francouzská komedie odehrávající se v nádherně nasnímaných exteriérech severní Francie ukazuje, že i Francouzi si umí dělat legraci sami ze sebe. Zdivočelá komedie a retro detektivka v jednom představí slavné herce ve velmi neotřelých hereckých polohách.
Vstupné 80,-        do 15 let nepřístupný

20.středa    DEN NEZÁVISLOSTI: NOVÝ ÚTOK        USA  2016  120´  tit.
v 19:30    Režie: Roland Emmerich   Hrají: L. Hemsworth, J. Goldblum, B.Pullman, M.Monroe, ...
Jsme připraveni na to, co se blíží k naší Zemi? Nebo nás před zánikem zachrání hlavně naše vynalézavost a důvtip? Jak je vůbec možné čelit vesmírné lodi, která k zaparkování potřebuje celý Atlantský oceán? Souboj lidstva s bezcitným a technologicky nadřazeným mimozemským nepřítelem bude buď vítězný nebo poslední, protože v případě porážky žádný člověk nepřežije. Pokračování katastrofického velkofilmu s dechberoucí vizuální stránkou, všudypřítomnou nadsázkou, povedenými vtipnými replikami a skvělými akčními scénami.
Vstupné 120,-        do 12 let nevhodný

VARY V NAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
21.čtvrtek    TOHLE JE NÁŠ SVĚT    USA  2016 119´   tit.
v 19:30    Režie: Matt Ross    Hrají:  V. Mortensen, G. MacKay, S.Isler, A. Basso, ...
Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa. Pozitivně laděný americký film se skvělými hlavními představiteli.
Vstupné 80,-        přístupný

25. pondělí        HRA PENĚZ    USA  2016  95´  tit.
v 19:30    Režie: Jodie Foster   Hrají: G. Clooney, J. Roberts, J. O’Connell, D. West, C. Balfe, ...
V napínavém thrilleru, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se slavné herecké hvězdy objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty. Poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek, ocitají se ve velice výbušné situaci. V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

VARY V NAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:

26.úterý    NEONOVÝ BÝK    Barazílie  2015  101´ tit.
v 19:30    Režie: Gabriel Mascaro   Hrají: J. Cazarré, M. Jinkings, V. de Oliviera, J. Alves  …
Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky na další štace. Životy lidí a zvířat se na brazilském venkově prolínají v živočišné směsi vášně a naděje. Skrz prach a pot tvrdé práce probleskují sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mytický Neonový býk. Vizuálně podmanivý snímek ze světa rodea.
Vstupné 80,-        do 18 let nepřístupný

27.středa     LÉTO ALL EXCLUSIVE        Francie 2016  93´  tit.
v 19:30    Režie: Nicolas Benamou, Philippe Lacheau   Hrají: Ch. Clavier, P. Lacheau, A. David, V. Desagnat, ...
Nalezená kamera na selfie tyči odhalí, co všechno se stalo během jednoho výletu partičky evropanů do brazilské džungle. A ukáže neuvěřitelné věci! Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Komedie, která nabízí nečekaný směr bláznivé zábavy...
Vstupné 100,-        do 12 let nevhodný

28.čtvrtek    DĚDA        ČR  2013 112´
v 18:00    Režie: Mejla Basel   Hrají: F. Segrado, D. Suchařípa, P. Hřebíčková, B. Polívka, ...
Letní rodinná komedie o tom, jak k rázovitému Valašskému Dědovi přijíždějí na prázdniny vnoučata z Prahy. Zaneprázdnění rodiče vysílají děti v dobrém úmyslu změnit jejich virtuální svět internetu, mobilů a tabletů. Na Valašské vesnici totiž vše funguje trošku jinak, Valaši žijí tak trochu jinak, po svém. Navíc pokud na půdě dědovy chaloupky naleznete zapomenutý poklad, který začne zajímat i zbytek vesnice, máte rázem jízdenku na tajemnou exkurzi historií starého Valašska od jara až do zimy.
Vstupné 90,-        přístupný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE


Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

FACEBOOK

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSOJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně