KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ZÁŘÍ  2016     

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail: kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

1. čtvrtek    MONTENEGRO    ČR  2016  92´
v 19:30    Režie: Petr Kubík   Hrají: I. Vukovic, J. Gottwald, P. Richta, M. Nikolic, ...
Děj road movie komedie pojednává o srbské studentce psychologie a sociologie Andjele, která se v rámci psaní diplomové práce rozhodne vyrazit na dobrodružnou cestu do Černé Hory se svojí dlouholetou kamarádkou a dvěma cizinci. Výprava jí nakonec ukáže, že život nemusí být řízen pouze rozumem... Montenegro natočil malý štáb 18 lidí z devíti zemí, který si dal za cíl vytvořit film s mezinárodními ambicemi o střetávání kultur v tak malém izolovaném prostředí, jakým jen auto může být...
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

V předvečer legendárního závodu horských kol KRKONOŠSKÁ 70MTB – mimořádná projekce:
2. pátek    THE PROGRAM: PÁD LEGENDY     VB, Francie 2015  104´  tit.
v 19:30    Režie: Stephen Frears    Hrají: B. Foster, Ch. O'Dowd, J. Plemons, L. Pace, D. Hoffman, ...
Pravdivý příběh o raketovém vzestupu a pádu jednoho z nejslavnějších a nejkontroverznějších mužů v nedávné historii – sportovního cyklisty Lance Armstronga. Film mapuje vzrušující příběh jeho cyklistické kariéry z přelomu tisíciletí, kdy zápasí s rakovinou a kdy on i jeho američtí kolegové cyklistice dominují. Po sedmi vítězstvích na Tour de France Lance Armstrong odchází do sportovního důchodu jako jeden z největších sportovních hrdinů naší doby s miliony dolarů v kapse. Ale ne každý věřil v tato pohádková vítězství…
Vstupné 50,-    do 12 let nevhodný

5. pondělí    NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN    Německo  2016  113´  tit.
v 19:30    Režie: Florian David Fitz   Hrají: F. D. Fitz, M. Schweighofer, R. Bock, A. M. Lara, ...
V tragikomedii se svérázný, upjatý a ambiciózní pianista Andi potkává s floutkem a pohodářem Bennem a oba zjišťují, že mají jedno společné. Oba třicátníci mají na krku diagnózu smrtelné nemoci. Jeden přesvědčí druhého, že mají ideální příležitost se vykašlat na jakoukoliv zodpovědnost. Společně utečou z hospice s cílem pořádně si vyhodit z kopýtka a užít si ty nejbáječnější dny v životě. Taky kdy už jindy... Jejich fantastický výlet po Africe se skládá z řady zábavných i tragikomických situací až jim nakonec nabídne to, po čem toužili.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

7. středa    BOŽSKÁ FLORENCE    VB  2016  110´  tit.
v 19:30    Režie: Stephen Frears   Hrají: M. Streep, H. Grant, S. Helberg, ...
Životopisná komedie je fascinujícím pravdivým příběhem o nejhorší zpěvačce na světě. Meryl Streep v roli závratně bohaté ženy, jejímž jediným snem je zpívat. Bohužel její hudební nadání a hlas jsou jednoznačně příšerné. Když se v roce 1944 rozhodne uspořádat svůj velkolepý koncert v Carnegie Hall, její přítel a manažer Hugh Grant, který ji láskyplně chránil před krutou pravdou o jejím talentu, nyní čelí nejtěžší výzvě svého života …
Vstupné 100,-        přístupný

8. čtvrtek    STRAŠIDLA    ČR  2016  113´
v 18:00    Režie: Zdeněk Troška   Hrají: B. Kotiš, T. Kostková, J. Dvořák, V. Polívka, C. Mayerová, ...
Rodina hejkala Huga obývá poklidně starou vilu na okraji města. Sladký strašidelný život, v němž si Hugo hejkal, jeho paní Patricie a její matinka Žofie čarovaly, vodník Bubla se staral o dušičky a víla Jitřenka si tančila lehkonohé tanečky, změní vpád úředníka Patočky, který má ve správě evidenci budov. A jak zjistil, za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem a nikdo v něm ani oficiálně nechce bydlet, především proto, že tu straší. Nová rodinná komedie jednoho z divácky nejúspěšnějších českých režisérů.
Vstupné 110,-    přístupný

12. pondělí    DALEKO OD LIDÍ    Francie  2014  101´  tit.
v 19:30    Režie: David Oelhoffen  Hrají: V. Mortensen, R. Kateb, A.Laurent, ...
Klasickým westernem inspirované dobrodružné drama, pojednávající o cestě dvou mužů za svobodou. Alžírsko 1954. Uprostřed neklidné a násilné doby se na cestu přes pohoří Atlas vydává podivná dvojice mužů: vesničan Mohamed, obviněný z vraždy, a učitel evropského původu Daru, který byl vybrán, aby jej jako eskorta doprovodil k soudu. Pronásledováni jezdci, kteří touží po okamžitém trestu pro Mohameda, a pomstychtivými vesničany musí oba muži čelit kulkám, zuřící válce i dalším nebezpečím, aby si vybojovali svobodu.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

14. středa    ZA LÁSKOU VZHŮRU    Francie  2016  118´  tit.
v 19:30    Režie: Laurent Tirard
Hrají: J. Dujardin, V. Efira, C. Kahn, C. Domboy, ...
Diana je kásná žena, která pracuje v renomované pávnické firmě. Právě prošla nešťastným manželstvím a rozvodem, ale je opět připravena najít muže svých snů. Jednoho večera Dianě zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého Alexandra, tajemného muže, který našel její mobil. Alexandr je zdvořilý, šarmantní, vtipný i bohatý. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra. Jak už to ale bývá, představy jsou často jiné než skutečnost a jejich setkání nedopadne úplně podle Dianiných očekávání... Romantická komedie.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

15. čtvrtek    TAXI 121    ČR  2016  90´
v 19:30    Režie: Dan Pánek   Hrají: F. Tomsa, L. Zahradnická, D. Sitek, R. Vojtek, ...
Dramatický snímek inspirovaný skutečnými událostmi z roku 2014, kdy sériový vrah připravil o život tři pražské taxikáře. Oficiálně policie přičítá vraždy jedinému pachateli, který je však veřejnosti stále neznámý. Tragédie se stala impulsem k natočení thrilleru, který rychle vtáhne diváka do děje a nechá ho procítit celou škálu emocí od strachu, přes odvahu, až po naději.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

19. pondělí    ČERNÉ DUŠE    Itálie, Francie, USA  2014  103´  tit.
v 19:30    Režie: Francesco Munzi   Hrají: M. Leonardi, P. Mazzotta, F. Ferracane, A. Ferruzzo, …
Kriminální drama o třech bratrech z kalábrijské zločinecké rodiny je tlumenou moralitou inspirovanou skutečnými událostmi. Překupník drog Luigi, podnikatel Rocco a excentrický pasák koz Luciano se dostanou do problémů poté, co se Lucianův syn a příslušník ztracené generace Leo kvůli banálnímu sporu dopustí aktu zastrašování v baru spravovaném klanem rivalů. Z drobné neshody vyklíčí konflikt, který má ve výsledku rozměry antické tragédie.
Vstupné 90,-    do 15 let nepřístupný

21. středa    DÍTĚ BRIDGET JONESOVÉ    VB, Francie, USA  2016  123´  tit.
v 19:30    Režie: Sharon Maguire   Hrají: R. Zellweger, C. Firth, P. Dempsey, E. Thompson, ...
Pokračování romantická komedie o smolařce, která je stále sama a přitahuje průšvihy jako magnet. Tentokrát jde o neplánované těhotenství. To dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Stačí navštívit odvázaný hudební festival a pak záhy potkat starou lásku. S blížícím se termínem porodu, Bridget cítí, že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku“, protože oba muži se k situaci postavili jako praví chlapi. Že by to už tentokrát vyšlo?
Vstupné 120,-    do 15 nepřístupný

22. čtvrtek    HEIDI, DĚVČÁTKO Z HOR    Německo, Švýcarsko  2015  111´ dabing
v 18:00    Režie: Alain Gsponer   Hrají: A. Steffen, B. Ganz, Q. Agrippi, I. Ottmann,…
Heidi je osiřelé devčátko, které tráví nejstašťastnější dny dětství společně s kamarádem Peterem při hlídání stáda koz, radostného hraní a užívání si svobody švýcarských Alp, kde bydlí v prostém srubu u svého dědečka. Naplno prožitým dnům je však náhle konec, když je Heidi převezena tetou Dete do německéo Frankufurtu nad Mohanem, kde má dělat společnost nemocné dívce Kláře ze zámožné rodiny. Dívky se sice ihned skamarádí, ale Heidin stesk po dědečkovi, Peterovi a horách je příliš velký. Rodinný dobrodružný film.
Vstupné 90,-    přístupný

26. pondělí    VE JMÉNU KRVE    Francie, USA  2016  88´  tit.
v 19:30    Režie: Jean-Francois Richet   Hrají: M. Gibson, E. Moriarty, D. Luna, W. H. Macy, ...
Akční thriller, jehož hlavním hrdinou je John Link, bývalý člen nechvalně proslulého motorkářského gangu Hells Angels, kterého zrovna pustili z vězení. Svobody si však neužije příliš dlouho, když ho o pomoc požádá jeho odcizená dcera Lydia, která se dostala do problémů s drogovými dealery. Její bývalý přítel, drogový magnát, ji obviní z krádeže peněz a je jí v patách. John se i za cenu případného návratu do vězení rozhodne udělat vše, co je v jeho silách, aby dceři zachránil život.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

27. úterý    PRÁZDNINY V PROVENCE    ČR, Francie  2016  95´
v 19:30    Režie: Vladimír Michálek  Hrají: V. Kotek, J. Prachař, K. Hádek, D. Pfauserová, J. Krausová, ...
Léto neskončilo, v komedii s francouzskou vůní zábava trvá. Tři kamarádi, členové hudební skupiny utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

29. čtvrtek    KOMUNA    Dánsko  2015  90´  tit.
v 19:30    Režie: Thomas Vinterberg  Hrají: U. Thomsen, T. Dyrnholm, J. A. Vang, M. S. W. Hansen,...
Komorní komediální film o nedávné dánské minulosti je zasazen do poloviny 70. let, do prostředí akademického společenství na předměstí Kodaně. Hrdiny příběhu jsou Erik, Anna a jejich dcera Freja, kteří začnou uskutečňovat svůj sen o autentické komuně plné vzájemnosti a radovánek. Idea láskyplného a rodinného společenství pod střechou Erikova domu se ale začne rozpadat, když se do domu přistěhuje jeho milenka. Přežije ideál střet s realitou?
Vstupné 90,-    do 15 let nepřístupný


Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ŘÍJEN  2016     

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail: kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne
                        
3. pondělí    CAFÉ SOCIETY    USA  2016  96´ tit.
v 19:30    Režie: Woody Allen   Hrají: J. Eisenberg, S. Carell, K. Stewart, B. Lively,...
Píše se rok 1930. Bobby opouští zázemí věčně rozhádané rodiny a míří do Hollywoodu poznat svět. Okouzlen oslnivým leskem filmových hvězd a především sličností sekretářky Vonnie, zakouší okamžiky závratného štěstí i trpkého zklamání. Se zlomeným srdcem, ale i nově nabytou protřelostí se vrací do rodného New Yorku, kde stane v čele podniku proslulého jak svou vybraností, tak hříšností. A když už se zdá, že se život daří, osud znovu zamíchá kartami. Woody Allen přináší něžně nostalgický i hluboce lidský příběh nenaplnitelné lásky.
Vstupné 110,-    do 15 let nepřístupný

5.středa    ZLODĚJI ZELENÝCH KONÍ    ČR 2016  90´
v 19:30    Režie: Dan Wlodarczyk   Hrají: P. Liška, M. Adamczyk, J. Boková, G. Míčová,...
Dramatický příběh o kopáčích vltavínů, pro něž se ilegální těžba těchto polodrahokamů stala nekontrolovatelnou vášní, ale i způsobem obživy. Existence na hraně zákona jim dává peníze, svobodu a nezávislost, ale také vyžaduje těžkou fyzickou dřinu, obezřetnost před policií a převrácený životní režim. Propletenec přátelství, zrady, lásky a zklamání nás zavede do specifické a unikátní společnosti nelegálních prospektorů, kteří ve střední Evropě 21. století žijí svůj sen o nezávislosti a svobodě – až do hořkého vystřízlivění.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

6. čtvrtek    MŮJ KAMARÁD DRAK    USA  2016  96´  dabing
v 18:00    Režie: David Lowery   Hrají: B. D. Howard, O. Fegley, W. Bentley, R. Redford,…
Po léta udivoval starý řezbář, pan Meacham, děti ze sousedství pohádkami o divokém drakovi, který žije hluboko v lesích. Pro jeho dceru Grace to jsou jen divoké historky, dokud nepotká malého Peta. Záhadný, desetiletý chlapec, který nemá ani rodinu ani domov, tvrdí, že žije v lesích s obřím zeleným drakem jménem Elliot. A ten se v mnohém podobá drakovi z historek pana Meachama. Grace se tedy vydává zjistit, odkud se Pete vzal, kam patří a zda jeho drak existuje. Rodinná dobrodružná komedie.
Vstupné 90,-    přístupný

10. pondělí    KOMORNÁ    Jižní Korea 2016  141´  tit.
v 19:30    Režie: Park Chan-Wook   Hrají: K. Min-Hee, K. Tae-Ri, H. Jung-Woo, Ch. Jin-Woong,...
Šlechtična Hideko žije v ústraní na venkovském panství se svým strýcem a poručníkem. Chlípný strýc vychovává Hideko přísnou rukou a čeká, až dospěje, aby si ji mohl vzít a zmocnit se jejího bohatství. V domě se však objevuje podvodník, který zosnuje příchod mladé komorné Sukhui, ve skutečnosti chudé kapsářky, která mu má pomoci nebohou Hideko svést. Promyšlený plán ale začíná hatit vášeň, která zahoří mezi dvěma dívkami. Dynamické drama plné zvratů prodchnuté podmanivou erotickou atmosférou podle bestselleru Sarah Watersové.
Vstupné 80,-    do 15 let nepřístupný

12.středa    PSÍ SRDCE    Francie, USA  2016  77‘  tit.
v 19:30    Režie: Laurie Anderson   Hrají: Archie, J. Berg, H.-H. Chin, B. Currie, P. Davidson
Nekonvenční vizuální esej slavné hudebnice a experimentátorky Laurie Anderson, která v sobě asociačně spojuje tak zdánlivě vzdálená témata, jakým je blízký vztah člověka a psa a vpád moci do soukromí amerických občanů po tragických událostech 11. září 2001. Tento křehký, bezmála beletristický celek podbarvuje Anderson vlastní působivou hudbou. Unikavý a niterný dokument pobízí diváka ke snění, k účtování s vlastními bolestmi i duchovním životem.
Vstupné 90,-    přístupný

13. čtvrtek    SMRT VE TMĚ    USA  2016  88‘  tit.
v 19:30    Režie: Fede Alvarez   Hrají: J. Levy, D. Minnette, D. Zovatto, S. Lang,…
Hororový příběh, ve kterém se tři mladí zloději ve snaze získat dostatek peněz na nový život daleko od svých beznadějných osudů v rodném Detroitu vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak. Jejich zamýšlená oběť se velice záhy ukazuje jako mnohem nebezpečnější, než si vůbec dokázali představit. Zatímco je slepec nemilosrdně pronásleduje svým důkladně opevněným domem, s hrůzou zjišťují, že se v něm ukrývá mnohem více než pouhé cennosti.
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný

17. pondělí    ANTHROPOID    VB  2016  120´  tit.
v 19:30    Režie: Sean Ellis   Hrají: C. Murphy, J. Dornan, Ch. Le Bon, A. Geslerová, H. Lloyd,…
Historický snímek vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války. Sleduje osudy dvou vojáků českého zahraničního odboje, Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše, kteří provedli v prosinci 1941 výsadek do své okupované vlasti. Vybaveni jen omezeným množstvím informací a minimální výstrojí museli v nacisty okupovaném a uzavřeném městě přijít na způsob, jak spáchat atentát na Heydricha, muže, kterého řada lidí vnímala jako Hitlerova přirozeného pokračovatele a nástupce.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

19.středa    CHRONIC    Mexiko, Francie  2016  92‘  tit.
v 19:30    Režie:  Michel Franco   Hrají: T.Roth, B.Tulloch, D.Dastmalchian, N.Norvind,...
V citlivém dramatu pro Davida není smrt ničím děsivým a tabuizovaným. Pracuje jako paliativní ošetřovatel těch, kteří na ni čekají – často jako na vysvobození z nesmírného utrpení. Klidný, uzavřený, ale velmi soucitný muž usnadňuje umírajícím poslední dny života s něhou a pozorností, která z pohledu nezaujatého pozorovatele vyvolává otázky. Co Davida tolik přitahuje na blízkosti smrti? Jaké trauma z minulosti ho sužuje? A není jeho vztah s klienty těsný až příliš?
Vstupné 90,-    do 15 let nepřístupný

20. čtvrtek    SIROTČINEC SLEČNY PEREGRINOVÉ PRO PODIVNÉ DĚTI    USA  2016  77‘  dabing 
v 18:00    Režie: Tim Burton    Hrají: E. Green, A. Butterfield, Ch. O’Dowd, E. Purnell,…
Nezapomenutelný filmový zážitek slibuje dobrodružný snímek ze světa kouzel a fantazie. Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele.
Vstupné 110,-    přístupný

24.pondělí    NEON DEMON    Francie, USA, Dánsko  2016  117´  tit.
v 19:30    Režie:  Nicolas Winding Refn   Hrají: E.Fanning, J. Malone, K.Reeves, Ch. Hendricks,...
„Fashion horor“ z opojného prostředí luxusních klubů, ateliérů a vil současného Los Angeles. Jesse je mladá, krásná a má onu tajemnou esenci, která ji vyčleňuje ze zástupu dokonalých krásek ucházejících se o svých pár let slávy na módních molech v Los Angeles. „Kdo by chtěl zkyslý mlíko, když může mít čerstvý maso", utrousí na její adresu jedna ze závistivých kolegyň. Neonový puls fashion světa pohlcuje Jesse natolik, že přehlíží varovné signály. Za marnivými kulisami kultu krásy totiž dříme dávné zlo, které se živí nevinností.
Vstupné 90,-    do 15 let nepřístupný

26.středa    INSTALATÉR Z TUCHLOVIC    ČR  2016  85´
v 19:30    Režie: Tomáš Vorel   Hrají: J. Kohák, E. Holubová, P. Špalková, F. Blažek, P. Čtvrtníček, J. Budař,...
Čtyřicetiletý Luboš Cafourek, hrdina smutné komedie, je svérázný instalatér. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem a jeho matka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku...
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

27. čtvrtek    RODINNÉ ŠTĚSTÍ    Maďarsko  2016  81´  tit.
v 19:30    Režie: Szabolcs Hajdu   Hrají: S. Hajdu, O. Török-Illyés, E. Tankó, D. Szabó,…
Když vás okolnosti donutí ubytovat příbuzné u sebe doma, nebývá to žádný med. Stačí chvilka a jeden je podrážděný, druhý ukřivděný a třetí vám závidí auto. S přibývajícím počtem dní strávených v jednom bytě graduje výbušná situace do sledu vtipných, dramatických i absurdně banálních historek. Za komedii, která živě a autenticky vykresluje rodinné setkání, si z 51. MFF Karlovy Vary režisér, jenž ve snímku hraje i se svou ženou a dětmi, odvezl cenu za nejlepší herecký výkon a hlavní cenu festivalu za nejlepší film.
Vstupné 80,-    do 12 let nevhodný

31. pondělí    BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU    ČR  2016  92´
v 19:30    Režie: Tomáš Hoffman   Hrají: O. Vetchý, P. Hřebíčková, M. Táborský, J. Langmajer, T. Kostková,...
V nové komedii se sympatická Eliška rozhodne začít nový život od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem, který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil“. Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit…
Vstupné 120,-    přístupný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE


Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

FACEBOOK

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSO

Podpora realizace projektů města
z dotačních programů KHKJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně