KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ČERVEN  2016    

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz

Sledujte program také na: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

            
1. středa     ZOOTROPOLIS: MĚSTO ZVÍŘAT    USA 2016  109´ dabing
v 16:00    Režie: Byron Howard, Rich Moore
Dobrodružná animovaná komedie o moderní metropoli Zootropolis, ve které žijí pospolu zvířata ze všech koutů světa. Je to velkoměsto, kde můžete být kýmkoli bez ohledu na to, zda jste obří slon nebo malá myška. Když však do města dorazí optimistická strážnice Judy Hopkavá, zjistí, že být prvním králíkem v policejním sboru velkých a drsných zvířat není žádná legrace. A protože chce všem dokázat, že na to má, skočí po první příležitosti řešit náročný a záhadný případ, i když to znamená vzít do party upovídaného a všemi mastmi mazaného lišáka Nicka Wilda.
Vstupné 50,-    přístupný

2. čtvrtek     PÁTÁ VLNA    USA 2016  111´  tit.
v 19:30    Režie: J Blakeson   Hrají: Ch. G. Moretz, N. Robinson, R. Livingston, M. Siff,…
V akčním filmu  nalézáme většinu Země zničenou čtyřmi vlnami stále se stupňujících smrtících útoků. Dívka Cassie prchá světem, prostoupeným strachem a nedůvěrou, a zoufale se snaží zachránit svého mladšího bratra. A zatímco se připravuje na nevyhnutelnou vražednou pátou vlnu, spojí své síly s mladíkem, který by mohl představovat její poslední naději - jen kdyby mu dokázala důvěřovat. Film byl natočen podle stejnojmenné knižní předlohy Ricka Yanceyho.
Vstupné 80,-    do 12 let nevhodný

3.pátek    HOTEL KOTEL - DIVADLO S.N.Ú.
v 19:00    Autorské představení ochotnického souboru ze Svobody nad Úpou a Janských Lázní.
Vstupné dobrovolné

6. pondělí     SOUSEDI 2     USA 2016  104´  tit.
v 19:30    Režie: Nicholas Stoller   Hrají: S.Rogen, R. Byrne, Z. Efron, Ch. G. Moretz,…
Že prý blesk dvakrát neuhodí na stejné místo. To vyprávějte uštvaným manželům, kteří ze sousedního domu vyhnali příliš hlučné vysokoškoláky, jen aby je tam vystřídala jejich dívčí verze. Režisér Nicholas Stoller navázal na svou veleúspěšnou a velmi nekorektní komedii Sousedi. Znovu vám ukáže všechny odstíny sousedského pekla a navíc dokáže, že holky mohou být v některých případech nebezpečnější než kluci. Zvlášť když jich je víc pohromadě.
Vstupné 110,-    do 15 let nepřístupný

8. středa     CAPTAIN AMERICA: OBČANSKÁ VÁLKA    USA 2016  143´ tit.
v 19:30    Režie: Anthony & Joe Russo   Hrají: Ch. Evans, R. Downey Jr., S. Johansson, S. Stan,…
Akční superhrdinský film studia Marvel se odehrává v době, kdy Steve Rogers převzal vedení nově zformovaného týmu Avengers, který se nadále snaží chránit lidstvo. Dojde však k dalšímu incidentu, ve kterém sehrají Avengers nešťastnou roli. Politické tlaky vyústí ve vytvoření systému zodpovědnosti vedeného vládní organizací, jež na tým super-hrdinů dohlíží a řídí ho. Nová skutečnost Avengers rozdělí na dva tábory. Jeden vede Steve Rogers, jenž hájí svobodu Avengers, aby mohli bránit lidstvo bez vládních zásahů. Druhý vede Tony Stark, který překvapivě zastává myšlenku vládního dohledu a zodpovědnosti.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

9. čtvrtek     TEORIE TYGRA    ČR  2016  101´
v 19:30    Režie: Radek Bajgar   Hrají: J. Bartoška, E. Balzerová, I. Janžurová, T. Vilhelmová,...
Komediální road movie o muži, který si v šedesáti vzpomene, že míval sny i vlastní vůli a že chce zpátky vládu nad svým životem. Vydá se na riskantní cestu navzdory tomu, že tím přichází o vše. Film je také o jeho ženě, která to prostě myslela dobře: za manželství i svého muže obětavě převzala zodpovědnost, protože muži toho nejsou schopni. Revolta starého pána rozkolísá zavedené pořádky i v rodinách jejich dětí. Mladí by si to rádi zařídili lépe, ale zničující rodinná strategie pomalé přeměny z tygrů na králíky má hluboce zapuštěné kořeny.
Vstupné 90,-    přístupný

13.pondělí     ZLO NIKDY NESPÍ     USA 2016  97´  tit.
v 19:30    Režie: Mike Flanagan   Hrají: K. Bosworth, T. Jane, A. Gish, D. Mihok,…
Poté, co Jessie a Mark ztratí syna, adoptují do své péče 8letého chlapečka. Cody je nesmírně citlivý a hodný, má však jedno velké tajemství - bojí se usínání. Jessie s Markem zpočátku netuší, že Codyho sny se stávají skutečnými, když spí. Jeho snění může být plné přenádherných barev či pro rodiče neuvěřitelných zázraků, jako je chvilkové zjevení jejich mrtvého synka. Codyho noční můry jsou naopak až příliš reálné a všichni tři se pomalu dostávají na pokraj šílenství. Chtějí-li se zachránit, musí se Jessie s Markem vydat na nebezpečné pátrání a nalézt pravdu o Codyho nočních můrách… Místy děsivý a místy dojemný, hororový příběh.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný

15. středa     HLAVU VZHŮRU    Francie 2015  120´ tit.
v 19:30    Režie: Emmanuelle Bercot   Hrají: C. Deneuve, R. Paradot, B. Magimel, S. Forestier,…
Sociální drama o tom, jaké to je dospívat na hraně zákona a neztrácet naději. Malony se pohybuje na hraně od svých šesti let. Výbušný, vzdorovitý kluk z problémové rodiny se pravidelně dostává do křížku se zákonem a přivádí k zoufalství soudkyni Florence i sociálního pracovníka Yanna, kteří usilovně hledají cestu, jak mladého delikventa uchránit před vlastním temperamentem i vězením. Navzdory všem pokusům se ale Malony zdá být ztraceným případem, pro kterého nemá sociální systém jinou alternativu než trest.
Vstupné 90,-    do 12 let nevhodný    

16. čtvrtek     ANGRY BIRDS VE FILMU    USA 2016  100´  dabing
v 18:00    Režie: Fergal Reilly, Clay Kaytis
Animovaná komedie pro celou rodinu nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.
Vstupné 100,-    přístupný

20.pondělí     MAGGIE MÁ PLÁN     USA 2015  92´  tit.
v 19:30    Režie: Rebecca Miller   Hrají: G. Gerwig, E. Hawke, J. Moore, B. Hader,…
Romantická komedie o Maggie, mladé a nezávislé Newyorčance, která zatím marně čeká na tu pravou a životní lásku. Nakonec si zvolí plán být svobodnou matkou a k otěhotnění se rozhodne využít svou bývalou studentskou známost. I díky této volbě má, jako vždy, pocit dokonalé kontroly nad vlastním životem. Ale i přes tuto pečlivě naplánovanou „transakci“ narazí na nepředvídatelnost osudu. Maggie se nečekaně zamiluje do profesora antropologie a uvede do pohybu další skvělé plány, které míchají se životy všech zúčastněných, a to nečekaně i hodně vtipně.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

22. středa     X-MEN: APOKALYPSA        USA 2016  143´ tit
v 19:30    Režie: Bryan Singer    Hrají: J. McAvoy, M. Fassbender, J. Lawrence,..
Na počátku lidské civilizace byl uctíván jako bůh. Apocalypse, první a nejsilnější z mutantů marvelovského světa X-Menů, v éře prastarých civilizací získal sílu ostatních mutantů a stal se tak nesmrtelným a neporazitelným. Teď se po tisíci letech probudil a je hluboce rozčarovaný ze světa kolem sebe. Světu a lidem už nevládnou jen ti nejsilnější. Země je znečištěná, plná konfliktů, násilí a lidé se klaní falešným modlám. Apocalypse proto chce zničit současnou civilizaci, očistit planetu a nastolit nový světový řád, kterému chce vládnout. Akční dobrodružný fantasy film.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

23. čtvrtek     PARADISE TRIPS    Belgie, Nizozemí 2015  90´  tit.
v 19:30    Režie: Raf Reyntjens   Hrají: G. Bervoets, J. Perceval,…
Hlavním hrdinou belgické komedie je Mario, věčně zachmuřený a nevrlý řidič dálkového autobusu, který celý život vozil důchodce k moři a teď se sám chystá na odpočinek. Jako poslední kšeft přijme speciální zakázku. Do kempu k moři totiž místo spořádaných občanů veze partičku hlasité mládeže směřující na hudební festival. Vzájemná nevraživost na sebe nedá dlouho čekat. Jenže tahle poslední výprava autobusu dá Mariovi šanci vzpomenout si, jaké to je radovat se, užívat si života, oprostit se od starostí, a taky díky ní dostane druhou šanci najít cestu ke svému synovi, kterého roky neviděl.
Vstupné 100,-    přístupný

27.pondělí     OSLNĚNI SLUNCEM     Itálie 2016  124´  tit.
v 19:30    Režie: Luca Guadagnin   Hrají: T. Swinton, D. Johnson, R. Fiennes, M. Schoenaerts,…
Slavná rocková hvězda Marianne přišla o hlas. Po operaci hlasivek tráví poklidné léto na italském ostrově se svým mladším partnerem Paulem. Lenivá idylka je narušena nečekanou návštěvou Mariannina starého přítele z mládí, upovídaného a zábavu milujícího Harryho a jeho okouzlující dcery Penelope. Počáteční radost z příjemného setkání se postupně změní v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti, která vyústí až v děsivou tragédii… Erotický thriller s hvězdným hereckým obsazením.
Vstupné 100,-    přístupný

29. středa     DCERA ČARODĚJKY        Dánsko, Norsko, Švédsko, Island 2015  115´ dabing
v 19:30    Režie: Kenneth Kainz   Hrají: P. Plaugborg, J. Oftebro, S. Malling, M. Bonnevie,…
Dcera čarodějky Dina zdědila po matce nadpřirozené schopnosti: umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Když je její matka neprávem obviněna z hrůzných vražd, Dina se rozhodne odhalit pravdu, kvůli čemuž se ocitá uprostřed nebezpečného boje o moc a v ohrožení vlastního života. Středověká dobrodružná fantasy plná draků a magických praktik byla natáčena mimo jiné ve slavných barrandovských studiích.
Vstupné 100,-    přístupný

30. čtvrtek     ŽELVY NINJA 2    USA 2016  106´  dabing
v 18:00    Režie: Dave Green   Hrají: M. Fox, S. Amell, W. Arnett, L. Linney,…
V dobrodružné akční komedii se do kin vrací hrdinové Leonardo, Donatello, Rafael a Michelangelo, kteří bydlí v kanále, zbožňují pizzu a tu a tam zachraňují svět. O bytí a nebytí naší kulaté planety samozřejmě půjde i tentokrát. Želví nepřítel číslo jedna, krutý Asiat přezdívaný Trhač, právě utekl z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, kterým by se zelenými mutanty srovnal skóre...
Vstupné 110,-    přístupnýKino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ČERVENEC  2016     

Telefon a záznamník : 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz
Pokladna kina je otevřena vždy 1 hodinu před začátkem představení.

Sledujte program i na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

4. pondělí    VZKAZ V LÁHVI    Dánsko  2016  112´  tit.
v 19:30    Režie: Hans Petter Moland   Hrají: N. L. Kaas, F. Fares, P. S. Hagen, A. Collin, ...
Po osmi letech strávených v Severním moři doputuje tajemný vzkaz v láhvi až na stůl kriminálního Oddělení Q, které se specializuje na staré nevyřešené případy. Detektiv Carl M?rck a jeho asistent Assad jsou vtaženi do temného případu vraždícího psychopata, sektářské víry a unesených dvojic sourozenců, jejichž zmizení nikdo nehlásil. Třetí díl krimisérie podle bestsellerů Jussiho Adler-Olsena navazuje na to nejlepší z tradice severských detektivek a díky režii Hanse Pettera Molanda tentokrát dojde i na černý humor.
Vstupné 80,-        do 12 let nevhodný

7.čtvrtek    TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU    ČR, SR  2016   95´
v 19:30    Režie: Dan Přibáň
Známý český cestovatel podnikl svou dosud nejnáročnější axpedici. Posádky dvou žlutých trabantů, polského Fiatu neboli malucha, čezety, jawy a dokonce i dvou invalidních vozíků vyrazily z australského Perthu a během půlroční dobrodružné výpravy projely Východní timor, Indonésii, malajsii a Thajsko. Dokumentární film se snaží divákům ukázat, že ti šílenci na kolečkách jsou obyčejní lidé se sny a ideály, a že když se chce, tak člověk snadno dosáhne až ke hvězdám!
Vstupné 80,-        přístupný

11. pondělí    SPRÁVNÍ CHLAPI    USA  2016  115´  tit.
v 19:30    Režie: Shane Black   Hrají: R. Gosling, K. Basinger, R. Crowe,...
Píše se rok 1977. Soukromý detektiv Holland March a nájemný ranař Jackson Healy spojují své síly a podílejí se na vyšetřování pohřešované dívky a zdánlivě nesouvisejícího úmrtí jedné pornohvězdy. Mysteriózní krimi thriller s hvězdným hereckým obsazením je hitem letošního léta!
Vstupné 110,-    do 15 let nevhodný

13.středa     WARCRAFT: PRVNÍ STŘET    USA  2016  123´  tit.
v 19:30    Režie: Duncan Jones   Hrají: T. Fimmel, B. Foster, P. Patton, D. Cooper, ...
Velkolepé fantasy dobrodružství o bolestivém setkání dvou různých světů. Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane. Jeho vojsko a společenství mocných kouzelníků důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth.
Vstupné 120,-        do 12 let nevhodný

14.čtvrtek    HLEDÁ SE DORY    USA  2016  90´  dabing
v 18:00    Režie: Andrew Stanton
V animovaném filmu se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory z ničeho nic vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, až do prestižního Mořského akvária v Kalifornii. Při prohledávání moderního akvária dojde Dory se svými kamarády k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.
Vstupné 100,-        přístupný

18. pondělí    NEŽ JSEM TĚ POZNALA    USA  2016  110´  tit.
v 19:30    Režie: Thea Sharrock    Hrají: E. Clarke, S. Claflin, Ch. Dance, ...
Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní ... Filmové adaptace romantického bestselleru oblíbené autorky Jojo Moyesové.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

VARY V NAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
19.úterý    LÍNÁ ZÁTOKA    Francie  2016  122´  tit.
v 19:30    Režie: Bruno Dumont   Hrají: F. Luchini, J. Binoche, V. Bruni Tedaschi, J.-L. Vincent, ...
Zábavná francouzská komedie odehrávající se v nádherně nasnímaných exteriérech severní Francie ukazuje, že i Francouzi si umí dělat legraci sami ze sebe. Zdivočelá komedie a retro detektivka v jednom představí slavné herce ve velmi neotřelých hereckých polohách.
Vstupné 80,-        do 15 let nepřístupný

20.středa    DEN NEZÁVISLOSTI: NOVÝ ÚTOK        USA  2016  120´  tit.
v 19:30    Režie: Roland Emmerich   Hrají: L. Hemsworth, J. Goldblum, B.Pullman, M.Monroe, ...
Jsme připraveni na to, co se blíží k naší Zemi? Nebo nás před zánikem zachrání hlavně naše vynalézavost a důvtip? Jak je vůbec možné čelit vesmírné lodi, která k zaparkování potřebuje celý Atlantský oceán? Souboj lidstva s bezcitným a technologicky nadřazeným mimozemským nepřítelem bude buď vítězný nebo poslední, protože v případě porážky žádný člověk nepřežije. Pokračování katastrofického velkofilmu s dechberoucí vizuální stránkou, všudypřítomnou nadsázkou, povedenými vtipnými replikami a skvělými akčními scénami.
Vstupné 120,-        do 12 let nevhodný

VARY V NAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:
21.čtvrtek    TOHLE JE NÁŠ SVĚT    USA  2016 119´   tit.
v 19:30    Režie: Matt Ross    Hrají:  V. Mortensen, G. MacKay, S.Isler, A. Basso, ...
Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa. Pozitivně laděný americký film se skvělými hlavními představiteli.
Vstupné 80,-        přístupný

25. pondělí        HRA PENĚZ    USA  2016  95´  tit.
v 19:30    Režie: Jodie Foster   Hrají: G. Clooney, J. Roberts, J. O’Connell, D. West, C. Balfe, ...
V napínavém thrilleru, jehož děj se odvíjí v reálném čase, se slavné herecké hvězdy objevují v rolích moderátora finančního televizního pořadu Leeho Gatese a jeho producentky Patty. Poté, co kontrolu nad studiem násilím převezme rozzlobený finančník, jenž přišel o veškerý svůj majetek, ocitají se ve velice výbušné situaci. V průběhu napínavého střetu, vysílaného televizí v přímém přenosu milionům diváků, jsou Lee a Patty nuceni pustit se do boje nejen s útočníkem samotným, ale také s časem, aby rozpletli záhadu konspirace.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

VARY V NAŠEM KINĚ  - ochutnávka z programu letošního filmového festivalu:

26.úterý    NEONOVÝ BÝK    Barazílie  2015  101´ tit.
v 19:30    Režie: Gabriel Mascaro   Hrají: J. Cazarré, M. Jinkings, V. de Oliviera, J. Alves  …
Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky na další štace. Životy lidí a zvířat se na brazilském venkově prolínají v živočišné směsi vášně a naděje. Skrz prach a pot tvrdé práce probleskují sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mytický Neonový býk. Vizuálně podmanivý snímek ze světa rodea.
Vstupné 80,-        do 18 let nepřístupný

27.středa     LÉTO ALL EXCLUSIVE        Francie 2016  93´  tit.
v 19:30    Režie: Nicolas Benamou, Philippe Lacheau   Hrají: Ch. Clavier, P. Lacheau, A. David, V. Desagnat, ...
Nalezená kamera na selfie tyči odhalí, co všechno se stalo během jednoho výletu partičky evropanů do brazilské džungle. A ukáže neuvěřitelné věci! Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof. Komedie, která nabízí nečekaný směr bláznivé zábavy...
Vstupné 100,-        do 12 let nevhodný

28.čtvrtek    DĚDA        ČR  2013 112´
v 18:00    Režie: Mejla Basel   Hrají: F. Segrado, D. Suchařípa, P. Hřebíčková, B. Polívka, ...
Letní rodinná komedie o tom, jak k rázovitému Valašskému Dědovi přijíždějí na prázdniny vnoučata z Prahy. Zaneprázdnění rodiče vysílají děti v dobrém úmyslu změnit jejich virtuální svět internetu, mobilů a tabletů. Na Valašské vesnici totiž vše funguje trošku jinak, Valaši žijí tak trochu jinak, po svém. Navíc pokud na půdě dědovy chaloupky naleznete zapomenutý poklad, který začne zajímat i zbytek vesnice, máte rázem jízdenku na tajemnou exkurzi historií starého Valašska od jara až do zimy.
Vstupné 90,-        přístupný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně
se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE


Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

FACEBOOK

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSOJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně