KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna 2014 digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     ÚNOR  2018    

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail : kin...@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne


1. čtvrtek    ODNIKUD    SRN  2017  106‘  tit.    
v 19:30    Režie: Fatih Akin
Hrají: D. Kruger, D. Moschitto, N. Acar, …
Život Katji se otřese v základech, když při bombovém útoku přichází o syna a manžela. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, Katja ovšem nemůže jít dál s vědomím, že vrazi její rodiny chodí beztrestně po svobodě. Hlavní postava thrilleru o pomstě a spravedlnosti je milující, zlomená, rezignovaná, rozzuřená, odhodlaná, nesmiřitelná, odvážná. Ve všech těchto polohách bravurně exceluje herečka Diane Kruger.
Vstupné 80,-        do 15 let nepřístupný

5. pondělí    ZTRACEN V DŽUNGLI    Australie  2017  115‘  tit.    
v 19:30    Režie: Greg McLean
Hrají: D. Radcliffe, T. Kretschmann, A. Russell, L. Sullivan, ...
Strhující a téměř neuvěřitelný dobrodružný příběh podle skutečné události. Mladý muž chce uniknout z rutiny běžného západoevropského života a s několika dalšími lidmi se vydá do neprobádaných míst amazonského pralesa, kde chtějí objevit neznámé indiánské kmeny, úchvatnou nedotčenou přírodu a snad i naleziště zlata. Jednoho dne se ale hlavní hrdina ocitá uprostřed neprostupné, nehostinné a nebezpečné džungle úplně sám a jeho dobrodružný výlet se promění v boj o život za hranicemi lidských možností...
Vstupné 110,-    do 12  let nevhodný

7. středa    NEJVĚTŠÍ SHOWMAN    USA  2017  105‘  tit.    
v 19:30    Režie: Michael Gracey
Hrají: H. Jackman, M. Williams, Z. Efron, Zendaya, ...
Originální muzikál inspirovaný životem P. T. Barnuma, muže, pro nějž každá překážka a nezdar byly jen dalším odrazovým můstkem na pouti ke hvězdám. A právě díky jeho vizionářství a energii vznikl showbyznys. Barnum začíná svou životní cestu s naprosto prázdnou kapsou, avšak s hlavou plnou fantastických nápadů. Z jeho představení se navzdory mnohým předsudkům stává celosvětová senzace. A Barnum úspěch své show dokáže náležitě podpořit pomocí do té doby nevídané reklamní kampaně.
Vstupné 120,-    přístupný

8. čtvrtek    FERDINAND    USA  2017  108‘  dabing    
v 18:00    Režie: Carlos Saldanha
Nina a Ferdinand jsou největší kamarádi pod španělským sluncem. To by nebylo až tak zvláštní, kdyby Nina nebyla malá holčička a Ferdinand velký býk. Neznalí lidé by jej mohli považovat za nebezpečné monstrum, jenže Ferdinand je naštěstí ten nejroztomilejší a nejhodnější sudokopytník na světě, zároveň je ale také nešikovným popletou, který i díky svým rozměrům občas dokáže způsobit pořádnou katastrofu.
Vstupné 110,-    přístupný

PROMÍTEJ I TY
Dokumentární filmy o lidských právech - každý sudý čtvrtek projekce v předsálí kina

8. čtvrtek    PUTINOVY HRY
    Německo, Rakousko, Izrael  2013  90‘
ve 20:00    Režie: Alexander Gentelev
Zimní olympijské hry v Soči 2014 zůstanou navždy zapsány jako kontroverzní projekt ruského prezidenta Vladimira Putina, který by se nikdy nezrealizoval bez jeho osobní posedlosti. Sen o světovém svátku sportu se sice proměnil ve skutečnost, ale za jakou cenu? Všudypřítomná korupce, vyvlastňování soukromých majetků, násilné vystěhovávání obyvatel, nevratné dopady na životní prostředí. V investigativním dokumentu vystupují na povrch ty největší bolesti současného Ruska.
Zdarma        do 15 let nepřístupný

12. pondělí    LABYRINT: VRAŽEDNÁ LÉČBA    USA  2018  142‘  tit.    
v 19:30    Režie: Wes Ball
Hrají: D. O’Brien, K. Scodelario, T. Brodie-Sangster, G. Espositio, ...
V epickém finále akční sci-fi trilogie Labyrint vede Thomas svou skupinu unikajících Placerů na jejich poslední a nejnebezpečnější misi. Musejí se poprat o naději ve světě, který se hroutí pod tíhou zákeřné nemoci, musejí bojovat o přežití mezi nakaženými a nepříčetnými „raply“ na straně jedné a nevyzpytatelnou organizací Z.L.S.N. na straně druhé. Mohou vůbec ještě někomu a něčemu věřit?
Vstupné 130,-    do 12 let nevhodný

14. středa    TÁTA JE DOMA 2    USA  2017  100‘  tit.    
v 19:30    Režie: Sean Anders
Hrají: M. Wahlberg, M. Gibson, W. Ferrell, J. Lithgow, ...
Pokračování komedie, ve které jsou Dusty a Brad kámoši, kteří se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich svérázní otcové. Dusty se oprávněně obává, že přítomnost jeho drsného otce promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu a přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje.
Vstupné 90,-        přístupný

15. čtvrtek    NA KONCI SVĚTA    VB 2017  104‘  tit.    
v 19:30    Režie: Francis Lee
Hrají: J. O’Connor, A. Secareanu, G. Jones, I. Hart,...
V podmanivém dramatu pracuje Johnny Saxby od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe, začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil. Během sezóny jehňat se intenzivně začíná vyvíjet jejich osudový vztah, který může oběma navždy změnit život.
Vstupné 80,-        do 15 let nepřístupný

19. pondělí    INSIDIOUS: POSLEDNÍ KLÍČ        USA  2018  101‘  tit.    
v 19:30    Režie: Leigh Whannell
Hrají: L. Shaye, J. Stewart, S. Locke, J. Botet, ...
Čtvrtá část kultovní hororové série odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, kde její domov byl zároveň domovem temných sil, a tak netrvalo dlouho a její život se obrátil naruby. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise se musí vyrovnat s vlastní děsivou minulostí.  
Vstupné 100,-    do 15 let nepřístupný

21. středa    PREZIDENT BLANÍK    ČR  2017  90‘    
v 19:30    Režie: Marek Najbrt
Hrají: M. Daniel, M. Dalecký, H. Třešňáková, J. Železný,...
Hlavní hrdina nové komedie ohlásil prezidentskou kandidaturu, v kampani slíbil například máslo a lithium do každé rodiny nebo korupci dostupnou pro všechny. Kandidaturu na Hrad však nakonec nepodal, když se jeho asistentovi Žížalovi nepodařilo doručit včas podpisové archy na ministerstvo vnitra. Přesto Tonda Blaník pokračuje ve snaze zachránit českou zemi a ukázat jejím obyvatelům, jak se mít líp.
Vstupné 110,-    přístupný

22. čtvrtek    SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: TAJEMSTVÍ OHNĚ A LEDU Rusko  2016  80‘ dabing
v 18:00    Režie: Alexey Tsitsilin
Pokračování populární animované série plné dobrodružství, humoru i kouzel. Hlavní hrdinkou je opět odvážná Gerda, která porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaie. Teď se spolu vydávají do hor za trollím kamarádem Ormem, kde na ně čeká pořádné nové dobrodružství, ve kterém musí zkrotit magickým kamenem probuzené síly ohně a ledu.
Vstupné 125,-    přístupný

PROMÍTEJ I TY
Dokumentární filmy o lidských právech - každý sudý čtvrtek projekce v předsálí kina

22. čtvrtek     NEMUSÍŠ S LÁSKOU, STAČÍ S CITEM 
   ČR  2015  52‘
ve 20:00    Režie: Lenka Vochocová, Kateřina Bubeníčková
Je sexualita lidí s mentálním hendikepem v dnešní společnosti stále tabu? Pokud ano, tento dokument se ho snaží zbořit. Sledujeme v něm příběh čtyř hlavních aktérů, dvou žen a dvou mužů. Partnerství, sexualita, ale také otázka rodičovství jsou ústředním tématem jejich diskusí.      Do 15 let nepřístupný
22. čtvrtekNA SEVER OD SLUNCE    Norsko  2012  46‘
ve 21:00   Režie: I. Wegge, J. Nyseth Ranum
Inge a J?rn nejsou běžní surfaři. Spojení s vodou a přírodou se rozhodli prožít si až na dřeň. Na devět měsíců se usadili na opuštěné pláži ostrova u břehů Norska daleko za polárním kruhem, kde našli nejen perfektní vlny, ale také spousty naplavených odpadků. Na pláži chtějí zůstat, dokud neposbírají alespoň tunu toho, co sem dennodenně přináší moře ze vzdálených míst. Hrdinové filmu si však zároveň musí zajistit základní podmínky k přežití.
Zdarma        přístupný

26. pondělí    NIT Z PŘÍZRAKŮ    USA  2017  1‘  tit.    
v 19:30    Režie: Paul Thomas Anderson
Hrají: D. Day-Lewis, V. Krieps, L. Manville, ...
Drama vypráví příběh muže posedlého zničující dokonalostí. Mít šaty od návrháře Reynoldse Woodcocka znamenalo v dynamické éře obrozujícího se poválečného Londýna úplně nejvíc. Status génia si ale vybíral svou daň v podobě Woodcockovy totální emocionální vyprázdněnosti. Odtržen od reality všedního dne, neboť o vše praktické se starala jeho sestra, stavěl všechny ženy na roveň krejčovských panen. Dokud v kavárně v zapadlém přístavním městečku Reynolds neobjevil stydlivou servírku Almu...
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

28. středa    PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY       USA  2018  105‘  tit.    
v 19:30    Režie: James Foley
Hrají: J. Dornan, D. Johnson, M. Gay Harden, E. Johnson,...
Pikantní erotická romance vstupuje do třetí, závěrečné fáze, vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí. Ana je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv.
Vstupné 130,-    do 15 let nepřístupný


PROGRAM kina Vlast Janské Lázně BŘEZEN  2018

Telefon a záznamník: 499 875 121 e-mail: kin...@janske-lazne.cz

Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

 
1. čtvrtek  TŘI BILLBOARDY KOUSEK ZA EBBINGEM   USA, VB  2017  115‘  tit.
v 19:30     Režie: Martin McDonagh   Hrají: F. McDormand, W. Harrelson, S. Rockwell, A. Cornish,...
Mildred Haynesové zavraždili dceru. A protože se vyšetřování už několik měsíců bezvýsledně vleče, rozhodne se jednat. U vjezdu do města vylepí na tři billboardy velmi kontroverzní vzkazy adresované váženému šéfovi místní policie. Tímto nezvyklým činem začíná bitva mezi Mildred a zástupci zákona v dramatickém příběhu s drsným černým humorm a skvělými hereckými výkony, který sbírá prestižní filmové ceny.
Vstupné 100,- do 15 let nepřístupný

5. pondělí   CIZINEC VE VLAKU   USA, VB, Francie  2018  104‘  tit.
v 19:30      Režie: Jaume Collet-Serra   Hrají: L. Neeson, V. Farmiga, P. Wilson, S. Neil,...
Pravidelná a úplně běžná cesta vlakem z práce domů se zničehonic promění v pulsující a napínavý závod o život. V hlavní roli nastoupil do akčního thrilleru Liam Neeson, který se pod vlivem osobního kouzla neznámé atraktivní ženy i obálky s penězi nechá vtáhnout do zvláštní a smrtící hry, během níž si sáhne na dno fyzických i psychických sil. Kdo je tajemný cizinec ve vlaku a proč ho má najít? Je to hra nebo promyšlený zločin?
Vstupné 100,- do 12  let nevhodný

7. středa   TVÁŘ VODY   USA, Kanada  2017  119‘  tit.
v 19:30     Režie: Guillermo del Toro   Hrají: S. Hawkins, O. Spencer, M. Shannon, R. Jenkins,...
Fantasy romance je rochu jiným příběhem o lásce. Němá uklízečka se v tajné vládní laboratoři sblíží s podivuhodným vodním tvorem a s pomocí své nejlepší kamarádky, souseda a několika špiónů naplánuje jeden z nejpodivuhodnějších a nejromantičtějších únosů v dějinách. Filmařský skvost nominovaný na 13 Oscarů.
Vstupné 120,- do 15 let nepřístupný

8. čtvrtek   COCO   USA  2017  105‘  dabing
v 18:00     Režie: Lee Unkrich
Navzdory prazvláštnímu rodinnému zákazu muziky se Miguel touží stát uznávaným hudebníkem, jako je jeho idol, Ernesto de la Cruz. V touze dokázat svůj talent se Miguel souhrou neuvěřitelných okolností ocitne v překrásné a barevné Říši zesnulých. Tam potká okouzlujícího šejdíře Hectora a společně se vypraví na strhující cestu odhalit skutečný příběh Miguelovy rodiny. Animovaná hudební dobrodružná komedie pro celou rodinu.
Vstupné 100,- přístupný

PROMÍTEJ I TY
Dokumentární filmy o lidských právech - každý sudý čtvrtek projekce v předsálí kina
8. čtvrtek   ŠVÉDSKÁ TEORIE LÁSKY   Švédsko  2015  76‘  
ve 20:00     Režie: Erik Gandini
Švédsko se vydává za modelový příklad sociálního státu. Za kulisami novodobého ráje na zemi se ovšem odehrává překvapivé drama. V roce 1972 přišli politici s přelomovým programem „Rodina budoucnosti“. Měl stvořit moderní společnost, kde bude důraz kladen na nezávislost každého občana, jemuž ve štěstí nesmí bránit ani vztahy k dětem, partnerům či rodičům. Po čtyřiceti letech experimentu sociálního inženýrství je Švédsko zemí zpřetrhaných rodinných vazeb. Lidé často žijí sami a sami umírají, aniž někomu chybí. Šokující výpověď vyprávěná formou filmové eseje.
Zdarma, do 15 let nepřístupný

12. pondělí   HORA   Austrálie  2017  74‘  tit.
v 19:30        Režie: Jennifer Peedom   Účinkuje: W. Defoe
Snímek je oslňující analýzou naší posedlosti horami. Ještě před 300 lety byly snahy zdolat horské vrcholy považovány za něco velmi blízkého šílenství. Vrcholy hor byly považovány za místa, kde sídlí nebezpečí, nikdo je nevnímal jako místa plná krásy. Proč jsou nyní horami přitahovány miliony lidí? Působivý dokument ukazuje okouzlující sílu výšin a jejich věčnou moc, se kterou formují naše životy i naše sny.
Vstupné 80,- do 12 let nevhodný

14. středa   POTVORA   Dánsko  2017  105‘  tit.
v 19:30       Režie: Christian Tafdrup   Hrají: A. Juul, A. Collin, R. Hammerich, S. Mickelborg, ...
Rasmus a Maria se poznají na party a prvotní flirt nabere rychlé grády. Maria se nastěhuje do Rasmusova bytu a po malých krůčcích si podmaňuje jeho životní prostor. Je to nevyrovnaný pár. Maria je cílevědomá, dominantní, Rasmus jako by tápal mezi pubertou a dospělostí. Civilně natočené drama zachycuje všední vztahové situace, z nichž se rýsuje přesný portrét dvou zcela rozdílných lidí, jejichž vzájemná přitažlivost má destruktivní následky.
Vstupné 90,- do 15 let nepřístupný

15. čtvrtek   THE FLORIDA PROJECT   USA  2017  111‘  tit.
v 19:30        Režie: Sean Baker   Hrají: B. Prince, B. Vinaite, W. Dafoe,...
Nedaleko Disneylandu na Floridě stojí řada kdysi populárních pestrobarevných motelů. Okouzlující šestiletá Moonee a její kamarádi bydlí v jednom z nich. Radost ze svobody, potulování a neodolatelných kopečků zmrzliny nemá nudný a složitý svět dospělých šanci ohrozit. Co na tom, že její 22letá máma každý týden divoce shání peníze na činži a pozdními platbami dráždí starostlivého správce Bobbyho. Neobyčejně silný sociální snímek se ihned stal miláčkem kritiků i diváků na festivalu v Cannes.
Vstupné 80,- do 15 let nepřístupný

19. pondělí   VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ   ČR  2018  92‘
v 19:30        Režie: Milan Cieslar   Hrají: L. Vlasáková, V. Cibulková, S. Rašilov, S. Sandeva,...
V romantické komedii jsou Josef a Miluška manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která jako zkušená psycholožka, pracující v manželské poradně, naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít.
Vstupné 110,- do 12 let nevhodný

21. středa   BLACK PANTHER   USA  2017  132‘  tit.
v 19:30      Režie: Ryan Coogler   Hrají: Ch. Boseman, M. B. Jordan, L. Nyong’o, D. Gurira,…
Akční dobrodružství válečníka T’Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Tváří tvář zradě a ohrožení musí mladý král zmobilizovat své spojence a využít naplno sílu Black Pantera, aby porazil své nepřátele a zajistil svému národu a jeho kultuře bezpečnou budoucnost.
Vstupné 100,- do 12 let nevhodný

22. čtvrtek   PRAČLOVĚK   VB, Fra  2018  89‘  dabing
v 18:00       Režie: Nick Park
Příběh animované komedie se odehrává v dávné době, kdy po naší zemi ještě kráčeli mamuti. Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Vyhraje doba kamenná nebo bronzová?
Vstupné 110,- děti do 15 let 90,- přístupný

PROMÍTEJ I TY
Dokumentární filmy o lidských právech - každý sudý čtvrtek projekce v předsálí kina
22. čtvrtek  ZEMŘÍT PRO DESIGN   USA  2016  73‘
ve 20:00      Režie: Sue Williams
Výroba notebooků, mobilů a elektroniky je toxická. Zaměstnanci kvůli agresivním chemikáliím umírají na nové druhy rakoviny, mají postižené děti. Výrobci to vědí. Maří soudní procesy a tutlají informace už 30 let. Jedovaté látky nelze zlikvidovat. Rozežírají nádrže, pronikají do vzduchu a škodí všem. Snímek metodicky rozkrývá problém globálních rozměrů. A ukazuje, jak je dále stupňován nelidskými podmínkami v čínských výrobnách, technikami „likvidace“ starých přístrojů. Na druhou stranu, ve světě se najdou i kutilové razící šetrné cesty, jak s elektronikou zacházet, aby pro nás neměla fatální následky.
Zdarma, do 15 let nepřístupný

26. pondělí   TÁTOVA VOLHA   ČR  2018  90‘
v 19:30        Režie: Jiří Vejdělek   Hrají: E. Balzerová, T. Vilhelmová, M. Myšička, B. Polívka,…
Výtvarnice Eva nečekaně ovdověla. Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy, má ještě stejně starého nemanželského syna. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek a přátel, aby o tajemství zjistily víc. Začíná emotivní, napínavá, zábavná jízda se skvělými hereckými výkony.
Vstupné 130,- přístupný

28. středa   RUDÁ VOLAVKA   USA  2018  136‘  tit.
v 19:30       Režie: Francis Lawrence   Hrají: J. Lawrence, J. Edgerton, M. Shoenearts, J. Irons,…
Dominika Jegorovová má mnoho tváří. Je milující dcerou, primabalerínou, kterou dovedla její dravost až na absolutní hranici sil, mistryní ve svádění a manipulaci. A především je špičkově vycvičenou agentkou ruské tajné služby. Po ukončení drsného tréninku je Dominika jako nejnebezpečnější volavka nasazena na Nathaniela Nashe, důstojníka CIA, se kterým vede souboj silných vůlí plný špionských triků, nedůvěry, ale především oba vnitřně bojují s nevyhnutelnou vzájemnou touhou. Akční thriller.
Vstupné 110,- do 15 let nepřístupný

29. čtvrtek   NIKDYS NEBYL   VB, Fra., USA  2017  95‘  tit.
v 19:30        Režie: Lynne Ramsey   Hrají: J. Phoenix, E. Samsonov, A. Nivola,…
Joe je válečný veterán, který si nese celou řadu jizev. Nejen z nasazení v Afghánistánu, ale i z dětství, kdy musel čelit brutálnímu otci, a ze své kariéry agenta jednotky FBI pro boj s prostitucí. Významný senátor si ho najme, aby přivedl zpět jeho nezletilou dceru, která skončila v jednom z anonymních domů, v nichž kvete dětská prostituce. Joe tak mimoděk zasáhne do pedofilní sítě, jejíž vlákna vedou vysoko. Od té chvíle se jeho existence dostává do krvavé spirály. Velmi svérázná variace noir detektivky a thrilleru.
Vstupné 90,- do 15 let nepřístupný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1

Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE


Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: taj...@janske-lazne.cz

MONITOR - ROZPOČET

ZIMNÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA CENTRA MĚSTA

LETNÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MĚSTA

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSO

Podpora realizace projektů města
z dotačních programů KHKJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně