KINO VLAST JE DIGITÁLNÍ

Kino Vlast v Janských Lázních prošlo v první polovině srpna 2014 digitalizací podle světové certifikace DCI, aby odpovídalo veškerým současným požadavkům. S původními promítačkami na pětatřicetimilimetrové filmové pásy zmizel i monofonní zvuk, který v sále nahradil sedmikanálový formát Dolby Surround 7.1. Těžiště moderní digitální technologie, kterou instalovala společnost XCData, tvoří projektor Barco s kinoserverem Qube, ale renomované značky najdeme i ve zvukové výbavě, ať už jde o procesor Dolby, sedmnáct profesionálních reprosoustav KCS nebo zesilovače Behringer. Na novém plátně si diváci mohou 2D projekce vychutnat v rozlišení 2K, které dvakrát převyšuje možnosti disků blu-ray, případně HDTV. Stejný standard u nás už splňuje většina sálů v multiplexech, k nimž se také jednosálová kina po digitalizaci přibližují nabídkou premiérových filmů.  Ta byla dříve právě výsadou multikin, z nichž víceméně opotřebované distribuční kopie putovaly po několika týdnech do menších kin po celé republice. Na dřívější šrámy v obraze, který je nyní na plátně ostrý a do detailu prokreslený, mohou diváci v Kině Vlast jednou provždy zapomenout, sedmikanálový zvuk je v sále obklopí a vtáhne do děje.
Projekt digitalizace kina Vlast Janské Lázně byl realizován s podporou Státního fondu kinematografie.

Závěrečná zpráva projektu Digitalizace kina Vlast Janské Lázně dle standardu DCI - zde

PROGRAM kina Vlast Janské Lázně     SRPEN  2018    

Telefon a záznamník: 499 875 121    e-mail: kin...@janske-lazne.cz
Sledujte program také na Facebooku: https://www.facebook.com/kinovlast.janskelazne

1. středa    NEŽ PŘIŠLA BOUŘE    USA 2018  99‘  tit.    
v 19:30    Režie: Baltasar Kormákur   Hrají: S. Woodley, S. Claflin, J. Thomas, E. Hawthorne,…
V dramatickém filmu o přežití natočeném podle skutečného příběhu vyústí náhodné setkání dvou mladých lidí nejdříve v lásku a posléze v největší dobrodružství jejich života, když musí čelit jednomu z nejkatastrofálnějších hurikánů, jaký byl kdy v historii zaznamenán.
Vstupné 100,-    do 12  let nevhodný

2. čtvrtek    MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN     USA  2018  114‘  tit.    
v 19:30    Režie: Ol Parker   Hrají: A. Seyfried, L. James, M. Streep, P. Brosnan, A. Garcia,…
Pokračování prosluněného muzikálu navazuje na jeho příběh po deseti letech. Na matčinu památku Sophie zrekonstruovala na rodném řeckém ostrově hotel a zrovna plánuje jeho slavnostní otevření, na nějž zve všechny postavy z prvního filmu a mnohé další. Tahle příběhová linie je pak vyprávěna na přeskáčku s jinou linií odehrávající se třicet let v minulosti, v níž mladá Donna poprvé přijíždí do Řecka a postupně potkává ony tři osudové muže, z nichž jeden se stal otcem její dcery Sophie...
Vstupné 130,-    přístupný

6. pondělí    ÚSMĚVY SMUTNÝCH MUŽŮ    ČR  2018  92‘    
v 19:30    Režie: Daniel Svátek   Hrají: D. Švehlík, J. Dušek, M. Šoposká, O. Malý,…
Svou tragikomedii “o chlastu, vůli a vesmíru” vypráví úspěšný spisovatel, který k práci i k mluvení s jinými lidmi potřebuje nejdříve jen skleničku a později i celou láhev. V léčebně se pak Josef setkává s dalšími osudy těch, kteří jsou, či donedávna byli, v pití alkoholu opravdovými mistry. A tady vznikají přátelství a situace, jež v obyčejném životě ani nejsou možné. Film přiblíží příběhy úspěšných chlapů, kteří se přes dno lahve dostali na samotné dno života, odkud vede už jen cesta vzhůru...
Vstupné 110,-    do 15  let nepřístupný

8. středa    MRAKODRAP    USA  2018  103‘  tit.    
v 19:30    Režie: Rawson Marshall Thurber   Hrají: D. Johnson, N. Campbell, P. Schreiber,…
Perla je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě. Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera, aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná. Největší akční hrdina současnosti, vyráží do smrtonosné pasti, aby v ní přežil skleněné peklo a zachránil svou rodinu.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

9. čtvrtek    JIM KNOFLÍK, LUKÁŠ A LOKOMOTIVA EMA   Německo  2018  110‘  dabing    
v 18:00    Režie: Dennis Gansel    Hrají: S. Gordon, H. Baum, A. Frier, C. M. Herbs,…
Jim je docela obyčejný kluk s tak trochu neobyčejným příběhem. Jeho nejlepším kamarádem je strojvůdce Lukáš, hrdý majitel parní lokomotivy Emy. Tahle nerozlučná trojice jednoho dne poslechne volání dálek a vydává se do světa, kde je čeká více než podivuhodné dobrodružství, mnoho zkoušek, nebezpečných překážek a tajuplných hádanek. Vzrušující dobrodružné putování plné fantazie je filmem pro celou rodinu.
Vstupné 100,-    přístupný

13. pondělí    CHATA NA PRODEJ    ČR  2018  77‘    
v 19:30    Režie: Tomáš Pavlíček   Hrají: I. Chýlková, D. Vávra, T. Voříšková, J. Bárdos,…
Komedie o tom, co všechno se může stát, když se o víkendu sejde svérázná rodina na poslední rozlučce s chatou. Naděje na idylický víkend na samotě u lesa rychle skončí, ale opravdové dobrodružství začne těsně nad ránem, když rodina zjistí, že se kamsi vytratil dědeček. Stopy vedou do lesa… Film, který mapuje českou povahu, rodinné vztahy, fenomén chatařství a další témata.
Vstupné 120,-    přístupný

15. středa    MUŽ, KTERÝ ZABIL DONA QUIJOTA   VB  2018  132‘  tit.    
v 19:30    Režie: Terry Gilliam   Hrají: A. Driver, J. Pryce, S. Skarsgard, O. Kurylenko,…
Toby býval idealistický student filmu, dnes je cynickým režisérem reklam. Když po deseti letech zavítá do malebné vísky, kde natočil svůj studentský projekt o Donu Quijotovi, s hrůzou zjistí, že jeho film změnil život obyvatel k nepoznání. Rozlišit realitu od fikce ale nebude tak snadné. Klasický příběh plný představivosti a dobrodružství, inspirovaný legendární postavou Dona Quijota z pera Miguela de Cervantese natáčel slavný režisér 29 let.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

16. čtvrtek    FOXTROT    Izrael  2017  108‘  tit.    
v 19:30    Režie: Samuel Maoz   Hrají: L. Ashkenazi, S. Adler, Y. Shiray, S. Haas,…
Uhrančivé drama, ve kterém Jonathan Feldman hlídá spolu s třemi dalšími mladíky opuštěný checkpoint kdesi v poušti na severu Izraele. Od četby komiksů a poslechu starého rádia je občas vyruší projíždějící automobil či velbloud. Mladé vojáky vytrhne z nudy až nečekaná událost s fatálními následky. Pozoruhodný snímek zprostředkovává surreálnou armádní zkušenost mladých vojáků a zabývá se tématy viny, ztráty a traumat, která se v izraelské společnosti přenášejí z generace na generaci.
Vstupné 80,-        do 12 let nevhodný

20. pondělí    AKUMULÁTOR 1    ČR  1994  102‘    
v 19:30    Režie: Jan Svěrák   Hrají: P. Forman, Z. Svěrák, E. Brychta, M. Labuda,…
Digitálně remasterovaná sci-fi komedie o světě za televizní obrazovkou, který vysává naši energii, je v době virtuální reality a sociálních médií aktuálnější než před dvaceti lety. Jedinou aktivitou outsidera Oldy je sledování televize, postupně ale ztrácí životní energii. Neduživec se pod tíhou okolností stává doslova akčním hrdinou. Začne bojovat za svůj život, svoji identitu a také za lásku ke krásné zubařce. Zdá se, že jediným způsobem záchrany je zničení všudypřítomného nepřítele.
Vstupné 90,-        přístupný

22. středa    MAMA BRASIL    Brazílie/Uruguay  2018  95‘  tit.    
v 19:30    Režie: Gustavo Pizzi   Hrají: K. Teles, O. Müller, A. Esteves, K. Sarris,…
Irenin svět, to jsou její čtyři synové, manžel snílek, nešťastně provdaná sestra, rozpadající se domek na předměstí Rio de Janeira, neustálý ruch, radost, pusinky, objímání, slzy, moře a starost, aby všichni byli najezení, umytí, šťastní a milovaní. Nejobyčejnější příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.
Vstupné 80,-        do 12 let nevhodný

23. čtvrtek    HOTEL TRANSYLVÁNIE 3: PŘÍŠERÓZNÍ DOVOLENÁ     USA  2018  97‘ dabing    
v 18:00    Režie: Genndy Tartakovsky
S oblíbenou rodinkou strašidel se tentokrát vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout. Když se ukáže, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
Vstupné 100,-    přístupný

27. pondělí    MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT    USA  2018  147‘  tit.    
v 19:30    Režie: Christopher McQuarrie   Hrají: T. Cruise, S. Pegg, R. Ferguson, H. Cavill,…
V akčním thrilleru se vrací Tom Cruise jako agent Ethan Hunt, muž na tu nejšpinavější práci. Ethan Hunt si vždycky vybíral nesplnitelné mise. Pokaždé v nich uspěl, okolnostem navzdory. Na začátku tohoto příběhu však čelí úplně nové situaci. Něco se pokazilo, past nesklapla a vinou jeho selhání se ocitnou ve smrtelném ohrožení vybraná světová velkoměsta. Ethan je přesvědčen, že pouze on se svým týmem dokáže tragickou chybu napravit. Do hry však vstupují další hráči.
Vstupné 120,-    do 12 let nevhodný

29. středa    MISS HANOI           ČR  2018  90‘    
v 19:30    Režie: Zdeněk Viktora   Hrají: H. T. Špetlíková, D. Novotný, J. Jackuliak, M. Hruška,…
V kriminálním dramatu nesourodá dvojice – emancipovaná žena, která se rozhodla žít podle vlastního rozhodnutí a stárnoucí sarkastický vyšetřovatel, pro nějž práce zůstala jediným opěrným bodem v životě – rozkrývá nejen tajemství zločinu, kde jedna vražda odkazuje k druhé, ale také vzájemně hledá cestu k poznání a respektování toho druhého. A oba čeká osudové rozhodování, zda se přiklonit na stranu pevných rodinných tradic nebo spravedlnosti.
Vstupné 110,-    do 12 let nevhodný

30. čtvrtek    HOTEL ARTEMIS    VB  2018  93‘  tit.    
v 19:30    Režie: Drew Pearce   Hrají: J. Foster, J. Goldblum, S. Boutella, D. Bautista,…
Dobře utajené nemocnici, určené výhradně pro bohatou klientelu podsvětí, vládne už 22 let tvrdou rukou manažerka přezdívaná Sestra. Vzhledem k tomu, že jejími „hosty“ jsou zločinci nejtěžšího kalibru, její pravidla jsou jednoduchá: neurážet personál, žádné zbraně a zákaz zabíjet ostatní pacienty. Když se na urgentním příjmu objeví bankovní lupič Sherman se svým těžce zraněným bratrem, Sestra netuší, že právě ubytovala hodně velký problém. Dnes v noci bude v Artemis pořádně rušno… Akční krimi film.
Vstupné 100,-    do 12 let nevhodný

Kino hraje 2D projekce se zvukem Dolby Surround 7.1
Projekt DIGITALIZACE kina Vlast Janské Lázně se uskutečnil s podporou STÁTNÍHO FONDU KINEMATOGRAFIE
Kontakty

MĚSTO JANSKÉ LÁZNĚ
nám. Svobody 273
542 25 Janské Lázně
Česká republika
IČ: 00277967
DIČ: CZ00277967
ID datové schránky 4bfbycd
č. účtu:
115-1085130297/0100

ÚŘEDNÍ HODINY
PO: 9:00–11:30 | 12:00–16:30
ÚT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
ST: 8:00–11:30 | 12:00–16:30
ČT: 8:00–11:30 | 12:00–15:00
PÁ: 8:00–11:30

Telefon: (+420) 499 875 101
Fax: (+420) 499 875 273
E-mail: mes...@janske-lazne.cz
Elektronická podatelna: pod...@janske-lazne.cz

MONITOR - ROZPOČET

ZIMNÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA CENTRA MĚSTA

LETNÍ VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MĚSTA

PARTNERSKÉ MĚSTO

Polanica Zdrój
www.polanica.pl

           www.mobisys.cz

Poskytovatel internetu v knihovně:

Dodavatel vozidla FUSO

Podpora realizace projektů města
z dotačních programů KHKJanské Lázně


Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit | Web vytvořil DYNWEB
Webová kamera Města Janské Lázně